Kızıl Altın-Ludmila Filipova

Ludmila Filipova’nın Kızıl Altın Kitabını Oku, Ludmila Filipova’nın Kızıl Altın Kitabı Aids, Ludmila Filipova’nın Kızıl Altın Kitabı Salgın Hastalıklar, Ludmila Filipova’nın Kızıl Altın Romanının Konusu, Ludmila Filipova’nın Kızıl Altın Kitabının Konusu.

Ludmila Filipova’nın Kızıl Altın romanı hakkında ve romanından alıntılar, sözler.

Bu roman, gerçek olaylardan ve salgın olasılığına karşı kaynağı araştırılmamış kan ürünleri ticareti kurbanı, gerçek insanların dramından esinlendi.

Hastalıkla savaşma gücü ve isteği olanların sayısı çok az. Ama hâlâ varlar.

Her gün tüm dünyada yaklaşık 16 000 kişiye AIDS bulaşıyor.

Dünyanın her yerinde 2 milyon masum insanın ölümüne neden olan yasadışı kan ticareti… Farkında olarak ya da olmayarak bu ticaretin içinde bulunan işadamları, ülke yöneticileri ve diplomatlar… Bu ticaretin sonucunda yayılan HIV virüsü ve diğer hastalıklar.

Bütün dünyada bulaşıcı hastalık taşıyan kan plazması ticaretinin masum kurbanlarının sayısı 2 milyondan fazladır. Çoğu hâlâ çocuk yaşta olan hastaların, önemli bir kısmı da bebeklerden oluşuyor.

Son 30 yıldır “Kızın Altın” tüccarlarının kazancı 20 milyon doları aşmıştır. Farklı kuruluş ve hükümetlerin kurbanlara ödediği tazminat rakamları 10 trilyon dolar civarıdır. Hepsi, bütün dünyada vergi mükelleflerinin cebinden çıkan paralar.Kizil altin ludmila Filipova

HIV virüsü taşıdığını bilmeyen ve tek amacı oğlunun bakımını sağlamak olan hayat kadını Korina… Hemşire kız kardeşler Sofia ve Darya… Uluslararası bir skandal nedeniyle inceleme altında olan bir şirketin eski çalışanı Vincent Vineger… İlk büyük haberini patlatmak için çabalayan gazeteci Kiril…

2.8/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.