Kiraz Mevsimi Replikleri

Kiraz Mevsimi Dizisi En Güzel Replikleri, Kiraz Mevsimi Dizisi Özge Gürel Replikleri, Kiraz Mevsimi Dizisi En Güzel Sözleri, Kiraz Mevsimi Dizisi Replikleri, Kiraz Mevsimi Dizisi Replikleri, Kiraz Mevsimi Dizisi Replikleri, Kiraz Mevsimi Dizisi Serkan Çayoğlu Replikleri, Kiraz Mevsimi Dizisi Nezih Cihan Aksoy Replikleri, Kiraz Mevsimi Dizisi Nilperi Şahinkaya Replikleri, Kiraz Mevsimi Dizisi Dağhan Külegeç Replikleri.

Kiraz Mevsimi adlı dizi Fox Tv ekranlarında her Cuma saat 21:00’da yayınlanmaktadır.

Kiraz Mevsimi Dizisinin Konusu; Öykü’nün çocukluk aşkı Mete ve onun ortağı Ayaz arasında yaşadığı aşk ikilemi, yakın arkadaşı Şeyma’nın gizli oyunları ile iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Çapkın bekâr Ayaz için ise Öykü’nün dünyasına girmesi gönlünü kaptırma riski de taşıyan eğlenceli bir oyun halini almıştır. Öykü hayallerine ulaşmak için çabalarken mahalle ve insanları değişim rüzgârları ile savrulurlar.

Dizinin Oyuncu Kadrosu; Dağhan Külegeç, Nilperi Şahinkaya, Özge Gürel, Fatma Toptaş, Ayşegül Ünsal, Hakan Çimenser, Nezih Cihan Aksoy, Canan Sanan, Mehti Aras Aydın, Nihal Işıksaçan, Serkan Börekyemez, Tamer Berke Sarıkaya, Burak Şahan Gönültaş, Neslihan Yeldan ve Serkan Çayoğlu yer almaktadır.

Kiraz Mevsimi Dizinin Karakterleri; Öykü Acar karakterini Özge Gürel, Mete Uyar karakterini Dağhan Külegeç, Şeyma Çetin karakterini Nilperi Şahinkaya, Sibel Korkmaz karakterini Fatma Toptaş, Meral Acar karakterini Ayşegül Ünsal, Bülent Uyar karakterini Hakan Çimenser, Olcay karakterini Nezih Cihan Aksoy ve Ayaz Dinçer karakterini Serkan Çayoğlu canlandırmaktadır.

Kiraz Mevsimi dizisinin replikleri:

Öykü: Ben sana ilk gördüğüm günden beri aşığım.
Ayaz: Ya öyle mi?
Öykü: Öyle. Kesinlikle Öyle. Lütfen aşkımı kabul et.

Öykü: Yavaş ya kafamı yarsaydın!
Ayaz: Senin koca kafan kolay kolay yarılmaz!

Ayaz: Dondurma yer misin?
Öykü: İstemem
Ayaz: Tatlı bir şey?
Öykü: Yok sağol.
Ayaz: Dayak yer misin?

Kiraz Mevsimi aşkın, umudun mevsimidir, kısadır ama en güzelidir, âşık olma zamanıdır.

Öykü: Aşk benim için bu kadar basit bir şey değil.

Ayaz: Yalnız bir çocuktum. Hiç arkadaşım yoktu.

4.22/5 (18)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.