Kiralık Eş-Christine Bell

USA Today Bestseller’den For Hire Serisi Kitapları, Christine Bell’in Romanları, Christine Bell’in Kiralık Eş Kitabından Sözler, Christine Bell’in Kiralık Eş Romanı Kaç Sayfadır, Christine Bell’in Kiralık Eş Romanı Hakkında.

For Hire Serisi 1. kitabı olan Wife for Hire yani Türkçeye Kiralık Eş olarak çevrilen Christine Bell’in Kiralık Eş romanı Türkiye’de 2014 yılında Nemesis Kitap’tan çıktı.

Christine Bell’in Kiralık Eş romanı duygusal ve aşk ağırlıklı tutkulu bir roman.

Nemesis Kitap tarafından yayımlanan Christine Bell’in Kiralık Eş romanının Türkçe çevirisini Pınar Polat yapmıştır.

Pınar Polat’ın Türkçe çevirisini yaptığı Christine Bell’in Kiralık Eş romanı 352 sayfadan oluşmaktadır.

Gazetelerdeki iş ilanlarının sürekli takipçisi olan Lindy Knight, gırtlağına kadar borca batmıştır. Sıradan bir işin kendini kurtarmasına yetmeyeceğini bilse de, aramaya devam eder ve bir gün, ilginç bir ilanla karşılaşır.

Üç haftalık bir pozisyon için, yeterli oyunculuk deneyimine sahip, 25-35 yaşlarında hoş bir kadın aranıyor. Dizi ya da film oyuncuları başvurmamalıdır. Tam üç hafta boyunca 7 gün 24 saat ulaşılır olmak karşılığında ücret net 20,000 Dolar’dır. Başvuracak kişinin seyahat engeli olmamalıdır.

İlk başta garip gelen bu ilan, ödemesi gereken borçları hatırladığında, bir çıkış kapısı gibi görünmeye başlar. Lindy, hayatının en cesur hamlelerinden birini yapacak ve bu işi kapmak için harekete geçecektir.

Christine Bell’in Kiralık Eş romanından alıntılar:kiralik es Christine Bell

Lindy Knight, eski koltuğunun yerinde duran, tüy ve pamuk dolgulardan oluşan yığına bakıp ağlamamaya çalıştı. Hissettiği çaresizliğin sesinden anlaşılmamasını ümit ederek, ”Melba?” diye seslendi.

Genellikle faturalardan oluşan e-postalarına bakarken telefonundan Salt-n-Pepa’nın ”Push It” şarkısının girişi çalmaya başladı.

2.89/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺