Kim Kardashian Sözleri

Kim Kardashian’ın Ermeni Soykırımı İle İlgili Sözleri, Kim Kardashian’ın Evlilikleri, Kim Kardashian’ın Çocukları, Kim Kardashian’ın Hamilelik Dönemi Kiloları Sözleri, Kim Kardashian’ın Hamilelik Döneminde Aldığı Kiloları Nasıl Verdiği, Kim Kardashian’ın Kardeşleri, Kim Kardashian’ın Çocuğunun İsmi Nedir, Kim Kardashian’ın Ünlü Sözleri, Kim Kardashian’ın Söylediği Sözler, Kim Kardashian’ın Eşinin Adı, Kim Kardashian’ın Yaşı, Kim Kardashian’ın Hayatı, Kim Kardashian’ın Sözleri, Kim Kardashian’ın Resimleri, Kim Kardashian’ın Hakkında Kısa Bilgi.

Kim Kardashian’ın sözlerine yer vermeden önce kısaca Kim Kardashian kimdir kısaca bahsedelim.

Tam adı Kimberly Noel Kardashian olan Kim Kardashian, 21 Ekim 1980 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya eyaletine bağlı Melekler Şehri olarak bilinen Los Angeles şehrinde doğdu.

Kim Kardashian, baba tarafından Ermeni, anne tarafından Hollanda ve İskoç asıllıdır. Kim Kardashian’ın babası hukuk danışmanı ve avukat Robert Kardashian’dır. Kim Kardashian’ın annesi Kris Jenner, üvey babası ise Bruce Jenner’dir.

Adını ölen babasından alan Robert Kim Kardashian adında tek öz erkek kardeşi vardır. Diğer öz ve üvey kardeşleri ise; Kourtney Kim Kardashian, Khloe Kim Kardashian, Burton Jenner, Brandon Jenner, televizyon yıldızı Brody Jenner, Casey Jenner, Kendall Jenner ve Kylie Jenner’dir.

Magazin dünyasının en ünlü isimlerinden biri olan Kim Kardashian, özellikle hamilelik döneminde aldığı kilolar ile adından çok söz ettirdi. Kim Kardashian, hamilelik dönemi sonrası ise hamilelik döneminde aldığı kiloları geri verdi.

Kim Kardashian’ın boyu 159 cm’dir.

Kim Kardashian, 2000 yılında prodüktör Damon Thomas ile evlendi.  Kim Kardashian’ın ilk evliliği 2004 yılında boşanma ile son buldu.

Kim Kardashian ikinci evliliğini Amerikalı profesyonel basketbolcu Kris Humphries ile 2011 yılında evlenerek yaptı. Bu evlilikte aynı yıl 2011 içerinde boşanma ile son buldu.

Kim Kardashian’ın üçüncü evliliği ise Amerikalı rapçi, hip hop prodüktörü Kanye Omari West ya da kısa adı ile Kanye West yaptı.

Kanye West ile olan evliliği devam etmektedir. Kanye West ve Kim Kardashian çifti kızlarına ‘North West’ adını vermişlerdir. Kim Kardashian ve Kanye West çiftinin 2. Bebeği olacağı açıklandı.

Kim Kardashian’ın sözleri:

Haftada 3 kez temizlikçi geliyor ama ben ondan çok temizlik yapıyorum.

Ermeni kökenimden gurur duyuyorum.

Ermeni Soykırımı’nı anlatmak benim için çok önemli. 1915 Ermeni Soykırımı’nda öldürülen 1,5 milyon Ermeni’nin anısını yaşatmak da benim için çok önemli. Dualarım ve düşüncelerim her zaman Ermeni dostlarımla birlikte olacak. Atalarımın yaşadığı korku ve acıyı asla unutmayacağım ve etrafımdakilerin gerçeği öğrenmesi için elimden geleni yapacağım.

Ermeni soykırımını asla unutmayacağım.

Ben hamileliğimin çok güzel geçecek, ne istersem yiyebileceğim bir dönem olduğunu düşünürdüm. Hiç umduğum gibi olmadı.

Kim Kardashian resimleri SozleriHamileliğim çok sancılı geçiyor annem ve kız kardeşim gibi kolay bir hamilelik geçirmiyorum.

Fiziksel olarak çok fazla acı çekiyorum. Kollarım, bacaklarım, karnım, midem, her yerim ayrı ayrı ağrıyor. Hamilelik dönemi ile ilgili sözleri.

Bazen bu yüzden paranoyaklaşıp Google üzerinden semptomlarla ilgili aramalar yapıyorum ve çıkan sonuçlar beni daha da korkutuyor. Hamilelik döneminde.

3.45/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺