Kim Bulduysa Onundur-Stephen King

Stephen King’in Kim Bulduysa Onundur Romanının Konusu, Finders Keepers Romanının Yazarı Kimdir, Stephen King’in Kim Bulduysa Onundur Kitabından Sözler, Stephen King’in Kim Bulduysa Onundur Kitabının Konusu, Stephen King’in Kim Bulduysa Onundur Kitabından Alıntılar, Stephen King’in Kim Bulduysa Onundur Romanı Kaç Sayfadır, Stephen King’in Kim Bulduysa Onundur Romanı Hakkında.

Stephen King’in orijinal adı Finders Keepers olan Türkçeye ise Kim Bulduysa Onundur adı ile çevrilen kitabı Altın Kitaplar’dan çıktı.

Stephen King’in 2015 yılında Altın Kitaplar tarafından yayımlanan Kim Bulduysa Onundur kitabı 432 sayfadan oluşmaktadır.

Stephen King’in Finders Keepers adlı romanının Türkçe çevirisi Mehmet Gürsel tarafından yapılmıştır.

Özgün adı Finders Keepers olan Stephen King’in Kim Bulduysa Onundur romanından alıntılar:

King, Sadist ve Medyum’da olduğu gibi, çılgınlığa kafadan bir dalış yaparak yazar-okur ilişkisinin sınırlarını zorluyor… Öykü yüksek performanslı bir araç gibi kimi zaman kükrüyor, kimi zaman mırıldanıyor, kimi zaman da fazlasıyla eğlendirici. Ayrıca en dikkatli okuyucuların bile gözünden kaçabilecek kadar sinsice, edebi eleştirilerle dalga geçebiliyor. Kirkus Reviews

Kim Bulduysa Onundur-Stephen Kingİnzivaya çekilmiş ünlü bir yazar; intikam duygusuyla dolu saplantılı ve öfkeli bir okur; soğukkanlı bir cinayetin ardından yıllarca gömülü kalmış, içi hazine değerinde onlarca defterle dolu bir bavul. Hazineyi kim bulacak? Dahası, ona sahip olmak cehennemin kapılarını açmaksa eğer, bu ateşte kim yanacak? Stephen King’den, yazarlığın gücüne ve edebiyatın bir hayatı nasıl değiştirebileceğine dair sarsıcı bir roman.

3.91/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺