Kendini Bilen Rabb’ini Bilir-Uğur Koşar

Uğur Koşar’ın Eserleri, Uğur Koşar’ın Kitapları, Uğur Koşar’ın Tasavvuf Kitapları, Uğur Koşar’ın Kendini Bilen Rabb’ini Bilir Kitabını Oku, Uğur Koşar’ın Kendini Bilen Rabb’ini Bilir Kitabı Hakkında, Uğur Koşar’ın Kendini Bilen Rabb’ini Bilir Kitabı Sözleri.

Uğur Koşar’ın ‘’ Kendini Bilen Rabb’ini Bilir’’ adlı kitabından alıntılar:

Hayatın monoton geçtiğinden şikayet ediyorsun, onu donuk hale getiren yalnızca sensin, senin dünyanda, senin duygularını kim renksiz kılabilir?

Ve senin her şeyi bırakıp aynanın karşısına geçmeni isterim. Ellerinle yüzüne, gözlerine, burnuna, kulaklarına dokun, onları hissederek dokun ve işte Yaradan’ın izlerini görüyorsun! Dokunduğun yerler ne kadar ilahi, onlar ne kadar kutsallar!

Sen kutsal bir bedenin içinde yaşayan ruhsun. İlk adım bedenini sevmektir ve bedenini sevdikten sonra ruhunu sevebileceksin ve son adım seni varlığına götürecektir.

Kırgın olduğun herkesi, her şeyi affet ve affettiğinde göreceksin ki güneşini örten kara bulutlar bir anda buharlaşarak yok olmuş olacak. Affettiğinde kendi içindeki güneşin tekrar ortaya çıkacaktır. Affetmek asla ve asla başkasına değil, kendine verdiğin bir armağandır.kendini bilen rabbini bilir

Sevgisizlik, üzüntü ve keder duygularıyla karşılaştığının gerçekliğini kabul et ve onlarla karşılaştığın için kendilerine teşekkür ederek uçup gittiğini, kaybolduğunu gör. Unutma, onlar birer öğreticiydi.

Sen enerji kaynağısın ve enerji nehrini tıkayan tüm bu kara bulutları serbest bırak.

3.56/5 (16)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺