Kelebeğin Hayat Sırları-Nil Karaibrahimgil

Kelebeğin Hayat Sırları Kitabını Oku, Nil Karaibrahimgil’in Kitapları, Nil Karaibrahimgil’in Kelebeğin Hayat Sırları Kitabından Sözler, Nil Karaibrahimgil’in Kitap Sözleri, Nil Karaibrahimgil’in Kelebeğin Hayat Sırları Kitabının Konusu, Nil Karaibrahimgil’in Kelebeğin Hayat Sırları Kitabının Özeti, Nil Karaibrahimgil’in Kelebeğin Hayat Sırları Kitabı Hakkında.

Sanatçı Nil Karaibrahimgil’in Kelebeğin Hayat Sırları kitabı Doğan Novus’dan çıktı.

Şarkıcı, söz yazarı ve yazar Nil Karaibrahimgil’in Doğan Novus’dan çıkan Kelebeğin Hayat Sırları kitabı 296 sayfadan oluşmaktadır.

Nil Karaibrahimgil’in Kelebeğin Hayat Sırları kitabından alıntılar:

İnsan nasıl yaşarsa parlar?

Nasıl yaşarsa mutluluğu yakalar?

Nasıl yaşarsa yaşadığına değer?

Nil’in kelebeklerde keşfettiği hayat sırları elinizde…

17 yaşıma dönseydim, kendime şunları söylerdim: En önemli şey aşk; onu doya doya yaşa!

Birkaç kişinin elini sıkı sıkı tut. Onların dertleriyle dertlen, mutluluklarıyla uç, dediklerine kulak ver. Başkalarının kriterlerine göre seçim yapma. O zaman başkalarının gideceği yerlere gidersin. Oralarda ne işin var? Her gün oku. Her şeyi oku. Ağaç olmak nasıldır? Van Gogh olmak nasıldır? İkinci Dünya Savaşı’na katılmış olmak nasıldır? Öğren. Kendinle sosyalleş. Kelebegin Hayat Sirlari Nil KaraibrahimgilYoksa unutursun nasıl biri olduğunu. Her gün şükret. Karanlık günler olacak. Düşeceksin de. Yaralar da açılacak. O zamanlarda şunu unutma: Tünel bitecek. Kalkacaksın da. Kabuk da bağlayacaksın. Korkmaktan korkma. Ödün bile kopsun. Sonra kapa gözünü bas karanlığına. Belki biri taş döşemiştir; kim bilir. Böbürlenme. Kibirlenme. Köpürme. Abart. Çoğalt. Parlat. Her gün, bir yazar tarafından hayatının hikâyelendirildiğini düşün ve dinle. Böyle bir kahraman olmak ister miydin? İstiyorsan başarıyorsun. Ne mutlu sana.

4.17/5 (142)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺