Kasımda Aşk Başkadır Replikleri

Kasımda Aşk Başkadır Filmi Hakkında Bilgiler, Filmin Konusu, Oyuncu Kadrosu, Kasımda Aşk Başkadır Filminden En Güzel Resimli, Özlü, Güzel Sözler Replikler.

Hollywood’un iki önemli ismin Keanu Reeves ve Charlize Theron’un başrollerinde oynadığı aşk, dram, romantik filmi Kasımda Aşk Başkadır adlı film Amerikalı yazar Herman Raucher’in kitabından uyarlanmıştır. Özgün adı Sweet November olan Kasımda Aşk Başkadır filmi 2001 yılında vizyona girmiştir.

Kasımda Aşk Başkadır Filminin Yönetmeni Kimdir?

Kasımda Aşk Başkadır filminin yönetmenliğini Pat O’Connor üstlenmiştir.

Kasımda Aşk Başkadır Filminin Senaristi Kimdir, Senaryosu Kime Aittir?

Kasımda Aşk Başkadır filminin hikayesi Amerikalı yazar Herman Raucher’in romanında uyarlanmış olup senaristliğini Paul Yurick ve Kurt Voelker yapmıştır.

Kasımda Aşk Başkadır Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Kasımda Aşk Başkadır filminin oyuncu kadrosunda; Keanu Reeves, Charlize Theron, Jason Isaacs, Greg Germann, Liam Aiken, Robert Joy, Lauren Graham, Michael Rosenbaum, Frank Langella, Jason Kravits, Ray Baker, Tom Bullock, Adele Proom, L. Peter Callender, June Carryl rol almıştır.

Kasımda Aşk Başkadır Filminin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor?

Kasımda Aşk Başkadır filminde; Nelson Moss karakterini Keanu Reeves, Sara Deever karakterini Charlize Theron, Chaz Watley karakterini Jason Isaacs, Vince Holland karakterini Greg Germann, Abner karakterini Liam Aiken, Raeford Dunne karakterini Robert Joy, Angelica karakterini Lauren Graham canlandırmıştır.

Kasımda Aşk Başkadır Filminin Konusu Nedir?

Nelson Moss çok çalışan işkolik bir adamdır. Ehliyet almak için gittiği sınavda Sara isimli bir kadınla tanışır. Sara Deever, biraz özgürce yaşayan deli dolu birisidir. Nelson Mossise ise kar zarar hesabı yapan Sara’nın zıt karakteri birisidir. Sara, Nelson’a en az bir ay aynı evde yaşamayı teklif eder. Nelson, teklifi kabul edecektir. Aynı evde yaşıyan iki insan kısa sürede birbirlerine aşık olurlar.

Kasımda Aşk Başkadır filminden en güzel replikler:

Hayatı kontrol edecek her şeyden vazgeçtim. İkimiz için ve bir tek şey için yaşıyorum. Seni sevmek için seni mutlu etmek için. Şu anı en iyi şekilde yaşamak için.

Kasımdan başka bildiğim bir şey yok.

Hayat mükemmel değildir.kasimda-ask-baskadir-replikleri

Seni seviyorum Nelson Moss. Seni seviyorum Sara Deever.

Sen benim ölümsüzlüğümsün.

Tek sahip olduğum şey sendeki anılarım. Bu anılarım güçlü ve güzel olmalı. Anlamıyor musun? Böyle hatırlanacağımı bilirsem, her şeye göğüs gerebilirim. Her şeye.

Artık gidebilirsin. Bizim ayımız sona erdi.

2.75/5 (24)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.