Karşınızda Justin Bieber-Chas Newkey Burden

Justin Bieber’ın Hayatını Anlatan Kitaplar, Chas Newkey Burden’in İngilizce Adı Justin Bieber: The Unauthorized Biography Olan Karşınızda Justin Bieber Kitabının Konusu, Chas Newkey Burden’in Karşınızda Justin Bieber Kitabı Oku, Chas Newkey Burden’in Karşınızda Justin Bieber Kitabının Sözleri, Chas Newkey Burden’in Karşınızda Justin Bieber Kitabının Özeti, Chas Newkey Burden’in Karşınızda Justin Bieber Kitabı Hakkında.

Özgün adı Justin Bieber: The Unauthorized Biography olan Chas Newkey-Burden’in Karşınızda Justin Bieber kitabı 2013 yılında Türkiye’de Epsilon Yayınları etiketi ile çıktı.

Epsilon Yayınları imzasını taşıyan Chas Newkey-Burden’in Karşınızda Justin Bieber kitabı Justin Bieber’ın hayat hikayesinin anlatıldığı Justin Bieber hayranları Belieber’ların kesinlikle okuması türden bir kitap.

Chas Newkey-Burden’in Türkiye’de Epsilon Yayınları’ndan çıkan Karşınızda Justin Bieber kitabının Türkçe çevirisini Duygu Filiz yapmıştır.

Duygu Filiz’in Türkçe çevirisini yaptığı Chas Newkey-Burden’in Karşınızda Justin Bieber kitabı 214 sayfadır.

Chas Newkey-Burden’in Karşınızda Justin Bieber kitabından alıntılar:

Çok tatlı

Çok havalı

Ve çok çekici

…İşte karşınızda Justin Bieber

Bebek yüzlü, tarz sahibi ve inanılmayacak derecede tatlı olan Justin Bieber, ev yapımı videolarıyla büyük sansasyon yaratan ve bugün de müzik dünyasını sarsmaya devam eden bir yıldız.

Karsinizda Justin Bieber Chas Newkey BurdenBu kitapta Chas Newkey-Burden, pek çok yeteneği barındıran bu genç idolün özel hayatına daha yakından bakıyor, Justin‘in hayranlarına ipuçları ve onun hayatının özel noktalarını izleme imkânı sağlıyor.

Justin Bieber‘ın harika görünüşü, muhteşem sesi ve tatlı kişiliği ‘Belieber’ları çılgına çevirmeye devam ederken, ilham verici hikâyesinin başlangıcı, hayranlarının kesinlikle okuması gereken bir kitap haline getirildi.

2/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺