Karizma Sözler

Karizma Nedir, Karizmatik Nasıl Olunur, Karizma İle İlgili Söylenmiş En Güzel Özlü, Resimli, Anlamlı Sözler, Duyulmamış Karizma Sözler Laflar, Karizmatik Çekici Etkileyici Erkek, Bayan Nasıl Olunur, Karizma Hakkında Söylenmiş Özlü Etkileyici Sözler, Karizmatik En Güzel Aşk Sözleri.

Karizmanın kelime anlamı nedir ilk önce ‘’ Karizma’’ kelimesi ilgili anlamı okuyalım.

Karizmanın Anlamı Nedir?

Karizma Türk Dil Kurumu’nun söylediği anlamı; Etkileyicilik.

Karizma; etkileyicilik demektir.

Karizma; Yunanca bir kelime olup Tanrı bağışı, vergisi anlamına gelen kelime olağanüstü çekicilik, etkileme gücü anlamanı ile kullanılmaktadır.

Karizmatik insanlar dikkat çeker. Karizmatik kişiliğe sahip olanların, insanlar üzerinde güçlü bir etkileri vardır, hayranlık derecesinde etkilerler.

Her insan karizma sahibi, karizmatik bir kişilik sahibi olmak ister. Karizmatik nasıl olunur, karizmaya sahip olmanın yolları nelerdir, nasıl karizma olunur gibi karizma ilgili soruları, konuları insanlar merak eder. Karizmatik olmanın yollarını öğrenmek için araştırırlar. Karizma doğuştan gelen bir özellik midir, yoksa sonradan karizmatik olunur mu? Bazılarına göre karizma doğuştan gelen bir yetenektir. Bazılarına göre ise karizma sonradan da kazanılır.

Amerikalı kişisel gelişim uzmanı, yazar, davranış bilimci Olivia Fox Cabane’ye göre karizma sonradan kazanılan bir özelliktir. Amerikalı yazar Olivia Fox Cabane hatta karizma üzerine bir de kitap yazmıştır. Olivia Fox Cabane’nin karizma üzerine yazdığı özgün adı The Charisma Myth olan Karizma Miti kitabını sitemizde bulup okuyabilirsiniz.

Karizma ile ilgili söylenmiş en güzel, özlü sözler:

Benim imza attığım kalbe, kimse şair olamaz.

Karizma kitap kapağı gibidir. Kapağa bakarsın süper fakat içini açarsın boş. Sonra atarsın bir kenara.

Ben yürürsem yürüyen karizma, oturursam oturan karizma derler. Benim her halim karizmadır.

Hayatta ya tozu dumana katarsın, ya da tozu dumanı yutarsın. Seçim senin! Mümin Sekman

Ne kadar yakışıklı olursanız olun, ne kadar karizmatik ve cool olursanız olun, hiçbir kadının sizi aldatmama garantisi yoktur. David Coverdale

Kimse bizim karizmamızın çizilmesine sebep olamaz. Müslüm Gürseskarizma-resimli-sozler

Sizin estiğiniz yerde bizim yağmurlarımız yağıyor.

Karizmanı yesinler.

İnsanları kendi etrafınızda toplayabilme, etkileme, ikna etme ve sizi takip etmelerini sağlayabilme becerisidir. Dünyaca ünlü kişisel gelişim uzmanı Roger Dawson’un Karizma Nedir? sorusuna verdiği cevap.

Senin o eşsiz karizmanı kimse yakalayamadı, senin gibisi gelmedi. N. Eray

3.14/5 (49)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺