Karınca Basmaz Efendiler-Şerif Yusuf

Şerif Yusuf’un Karınca Basmaz Efendiler Kitabından En Güzel Sözler, Karınca Basmaz Efendiler Kitabını Oku, Şerif Yusuf’un Kitapları, Şerif Yusuf’un Sözleri, Şerif Yusuf’un Karınca Basmaz Efendiler Kitabının Konusu, Şerif Yusuf’un Karınca Basmaz Efendiler Kitabından Resimli Sözler, Şerif Yusuf’un Karınca Basmaz Efendiler Kitabının Özeti, Şerif Yusuf’un Karınca Basmaz Efendiler Kitabından En Güzel Alıntılar.

Şerif Yusuf’un Karınca Basmaz Efendiler kitabı 2015 yılında Sufi Kitap tarafından yayımlandı.

Şerif Yusuf’un Sufi Kitap tarafından yayımlanan Karınca Basmaz Efendiler kitabı 240 sayfadan oluşmaktadır.

Penceresi kadar düşer her eve ay ışığı. Güzelliklere açık olmak için güzel olmak, güzeli tam anlamak için de güzellerle olmak gerekir. Güzele niyet etmek yolu da yolcuyu da güzel kılar. Hepimiz bir yolculuktayız ve yolun da yolcunun da kaderi elbette farklı. Farklılıklar içinde ortak noktalar buldukça insanı, dolayısıyla hayatı severiz.

Şerif Yusuf, herkesi suyu bile incitmeden içen, elif derken vavın hakkına girmeyen, niyet cömertliğiyle sevgi zengini olan Karınca Basmaz Efendiler’in gönül sofrasına davet ediyor. Herkes acıktığı kadar nasiplenirmiş sofradan. Bu kitap, gülü de bülbülü de anlatmak yerine herkes kendi gönlünce duysun, kalbince doysun diye gülistana kelebek kanadında bir davettir. Pencerelerimize bir bahar rüzgârı taşıma derdinin yanında, sevdayla birlikte merhameti ve aşktan daha büyük emaneti bulacaksınız iki kapak arasında. Karınca Basmaz Efendiler’in bu nazenin dünyasına buyurmaz mısınız?

Şerif Yusuf’un Karınca Basmaz Efendiler kitabından alıntılar:

Önce sınanırsın,sınanmadan aşkı yalnızca Leyla’nın gözleri sanırsın.karinca basmaz efendiler serif yusuf sozleri

Sefalet aşktan mahrum olmaktır. Aşkın yokluğu ise bir gönlü paylaşamamaktır.

Hayatı incitmez ölümü düşünen. Ölümle incinmez ölmeden ölen.

Hiç susmadan tek kelime atlamadan sevdiğini söylemeli insan yarına bırakmadan.

Ayrılık deyip geçme. Sevginin ondan büyük şahidi mi var?

2.6/5 (15)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Sevebilirsin...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺