Kargaların Ziyafeti Kısım 2-George R.R. Martin

Amerikalı yazar George R.R. Martin’in Çok Büyük İlgi Gören İngilizce Adı Game Of Thrones Olan Taht Oyunları-Buz ve Ateşin Şarkısı Serisinin Kitabının 4. Kitabı Kargaların Ziyafeti Romanı Epsilon Yayınları Aracılığıyla Sibel Alaş’ın Türkçe Çevirisiyle Türk Okurları İle Buluştu.

Game Of Thrones Taht Oyunları-Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi 4. Kitap 2. Bölüm

Önceki Kitap: Kargaların Ziyafeti Kısım 1-George R.R. Martin

Devam Kitabı: Ejderhaların Dansı Kısım 1-George R.R. Martin

Amerikalı yazar George R.R. Martin’in özgün adı A Feast for Crows olan Kargaların Ziyafeti romanı Buz ve Ateşin Şarkısı Serisinin dördüncü kitabı olan Kargaların Ziyafeti Kısım 2 Epsilon Yayınları tarafından Türkiye’de yayımlandı.

Türkiye’de Epsilon Yayınları etiketi ile yayımlaman ve Epsilon Yayınları’ndan 2012 yılında çıkan George R.R. Martin’in Kargaların Ziyafeti Kısım 2 romanının Türkçe çevirisini Sibel Alaş yapmıştır.

Sibel Alaş tarafından Türkçe çevirisini yapılan George R.R. Martin’in dünyaca ünlü Buz ve Ateşin Şarkısı Serisinin dördüncü kitabı Kargaların Ziyafeti kitabının ikinci kısmı olan Kargaların Ziyafeti Kısım 2 romanı 504 sayfadan oluşmaktadır.

George R.R. Martin’in Kargaların Ziyafeti Kısım 2 romanından alıntılar:

Kudretli lordlar taht oyunları oynamaya başladığında, sıradan bir insan olmak tehlikelidir.

Demir Zafer, mahmuzuyla yeşil suları yararak ilerlerken davullar savaş ritmi vuruyordu. İlerideki küçük gemi dönüyordu, kürekleri denizi dövüyordu. Geminin sancaklarında güller dalgalanıyordu. Baştaki ve kıçtaki sancaklarda, kırmızı bir kalkanın üstünde beyaz bir gül vardı. Geminin direğindeki gül altındı, çimen kadar yeşil bir zeminin üstündeydi. Demir Zafer küçük geminin bordasına öyle sert bir şekilde sürtündü ki, gemiyi ele geçirmek üzere güverteye çıkacak olan denizcilerin yarısı yere devrildi. Kürekler çarpışıp kıymıklara ayrıldı, küreklerden çıkan sesler kaptanın kulağında tatlı bir müzik gibi çınladı.

Ama ben kralım, taht bana ait.kargalarin ziyafeti 2 George Martin

Aron Santagar öldürüldüğünden beri Kızıl Kale’de silah ustası yok.

Kızların gülümsemeleri, kırağı tarafından öpülmüş güller gibi soldu.

Tommen sizin kralınız, yaveriniz değil. Sizin göreviniz onun için dövüşmek ve gerekirse onun için ölmek. Hepsi bu.

4.16/5 (25)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.