Kargaların Ziyafeti Kısım 1-George R.R. Martin

Dünyaca ünlü Amerikalı yazar George R.R. Martin’in Dünya Çapında Tanınmasına Sebep Olan Özgün Adı Game Of Thrones Olan Taht Oyunları-Buz ve Ateşin Şarkısı Serisinin Kitabının 4. Kitabı Kargaların Ziyafeti Romanı Epsilon Yayınları Aracılığıyla Türk Okuyucuları İle Buluştu.

Game Of Thrones Taht Oyunları-Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi 4. Kitap 1. Bölüm

Önceki Kitap: Kılıçların Fırtınası Kısım 2-George R.R. Martin

Devam Kitabı: Kargaların Ziyafeti Kısım 2-George R.R. Martin

Dünyaca ünlü Amerikalı fantastik ve epik romanları yazarı George R.R. Martin’in İngilizce adı A Feast for Crows olan Kargaların Ziyafeti romanı Buz ve Ateşin Şarkısı Serisinin dördüncü kitabı olan Kargaların Ziyafeti Kısım 1 Epsilon Yayınları’ndan çıktı.

Epsilon Yayınları’ndan 2012 yılında çıkan George R.R. Martin’in Kargaların Ziyafeti Kısım 1 romanının Türkçe çevirisini Sibel Alaş yapmıştır.

Sibel Alaş’ın Türkçe çevirisini yaptığı ve Epsilon Yayınları tarafından yayımlanan George R.R. Martin’in Kargaların Ziyafeti Kısım 1 romanı 504 sayfadan oluşmaktadır.

George R. R. Martin, imgesel kurguya yeni bir soluk getiren abidevi serisinin uzun zamandır beklenen dördüncü cildi Kargaların Ziyafeti ile şaheserine devam ediyor.

Yedi Krallık’taki çetin mücadelelerde hayatta kalmayı başaranlar, emelleri için yeni savaşlara girişir. İnsan suretindeki kargalar, ziyafet için bir araya gelerek yeni komplolar hazırlar ve tehlikeli ittifaklar kurar. Asiller ve sıradan insanlar, askerler ve büyücüler, katiller ve bilgeler; bahtları ve elbette hayatları uğruna bir araya gelir…

Kargaların ziyafetinde çoğu misafirdir fakat azı nefes almaya devam edebilecektir…

Müthiş bir cilt daha. Time Out London

Martin, Buz ve Ateşin Şarkısı’nın bu cildiyle de fantastik türünü yüceltmeye devam ediyor. STL

Amerika’nın Tolkien’i. Time

Buz ve Ateşin Şarkısı sağlam bir şekilde çok satanlar listelerinde çünkü muhtemelen en iyi fantastik seri. Detroit Free Press

George R.R. Martin’in Kargaların Ziyafeti Kısım 1 romanından alıntılar:

”Bir solucanı ikiye bölersen iki solucan yapmış olursun,” diye bilgi verdi Kalfa. ”Keşke aynı şey elmalar için de geçerli olsaydı, kimse aç kalmazdı.”

Bütün hedefleri vurduğun gün, gelişmenin durduğu gündür.

Ama ışık saçmayan bir mum ne işe yarar?kargalarin ziyafeti 1 George Martin

Simyacı şimdiye kadar gelmiş olmalıydı. Her şey zalim bir şaka mıydı yoksa adama bir şey mi olmuştu?

Eski Şehir, dünya değil.

”Hikayeler aynı değil.” diye ısrar etti Armen. ”Asshai’de ejderhalar, Qarth’ta ejderhalar, Meereen’de ejderhalar, Dothraklı ejderhalar, köleleri azat eden ejderhalar… Her hikaye bir öncekinden farklı.”

3.85/5 (235)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺