Kardeşimin Mezarı-Robert Dugoni

Robert Dugoni’nin Kitapları, Robert Dugoni’nin Kardeşimin Mezarı Kitabını Oku, Robert Dugoni’nin Kardeşimin Mezarı Kitabının Konusu, Robert Dugoni’nin Kardeşimin Mezarı Romanına Yapılan Yorumlar, Robert Dugoni’nin Kardeşimin Mezarı Kitabından Sözler.

Robert Dugoni’nin Kardeşimin Mezarı adlı kitabı 2015 yılında Türkiye’de Altın Kitaplar’dan çıktı.

Altın Kitaplar tarafından yayımlanan Robert Dugoni’nin orijinal adı My Sister’s Grave olan Kardeşimin Mezarı kitabının Türkçe çevirisini Esat Ören yapmıştır.

Esat Ören’in Türkçe çevirisini yaptığı Altın Kitaplar tarafından yayımlanan Robert Dugoni’nin polisiye türündeki Kardeşimin Mezarı adlı romanı 368 sayfadan oluşmaktadır.

Robert Dugoni’nin Kardeşimin Mezarı kitabından alıntılar:

Tek bir masum insanın haksız yere mahkûm olmasındansa on suçlunun serbest kalması daha iyidir…

Kardeşinin katilini bulmak için Cinayet Masası dedektifi olan kimya öğretmeni Tracy Crosswhite’ın çarpıcı öyküsü… Kardeşinin kayboluşundan cesedinin bulunuşuna dek geçen yirmi yıl boyunca içini kemiren şüphe yüzünden gerçeğin peşine düşen Tracy Crosswhite, sahte delillerle cezaevine tıkılan Edmund House’u kurtarmak için elinden geleni yapar. House’un serbest kalmasıyla adalet yerini bulmuş olsa da katil hâlâ bulunamamış, Kardesimin Mezari Robert DugoniTracy’nin vicdan azabı son bulmamıştır. Tracy’nin bulması gereken cevaplar onu yaşamak ya da ölmek üzerine bir seçime götürür. Ya adalet yerini bulacak ya da her şey sonsuza kadar bir sır olarak kalacaktır.

Şaşırtıcı olduğu kadar dokunaklı bir kurguya sahip olan kitap, şiddet ve gerilim unsurları içerdiği halde, insanın içini acıtan bir burukluğa da sahip. Okurları muhteşem bir son bekliyor. Booklist

3.44/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺