Karanlık Aşk-Tuğçe Aksal

Tuğçe Aksal’ın Karanlık Aşk Kitabından Resimli Alıntılar Sözler, Tuğçe Aksal’ın Karanlık Aşk Romanını Oku, Tuğçe Aksal’ın Karanlık Aşk Kitabının Özeti, Tuğçe Aksal’ın Karanlık Aşk Romanının Konusu, Tuğçe Aksal’ın Tecavüz Serisi Kaç Kitap, Tuğçe Aksal’ın Karanlık Aşk Romanından Sözler, Tuğçe Aksal’ın Karanlık Aşk Kitabından Alıntılar.

Tuğçe Aksal’ın 4 kitaptan oluşan Tecavüz Serisi romanı Karanlık Aşk kitabı hayranları ile buluştu. ‘’ Karanlık hiç bu kadar ışık saçmamıştı. ‘’

Tuğçe Aksal’ın Müptela Yayınları tarafından yayımlanan Karanlık Aşk kitabı 344 sayfadan oluşmaktadır.

Tuğçe Aksal’ın Tecavüz Serisi Karanlık Aşk kitabı 2015 yılında raflarda yerini aldı.

Tuğçe Aksal’ın Karanlık Aşk romanının konusu ise;  tecavüze uğrayan genç bir kadının başından geçen intikam hikâyesidir.

Tuğçe Aksal’ın 2015 yılında Müptela Yayınları’ndan çıkan Karanlık Aşk romanından alıntılar:

İntikam için yola çıkanlar ölmeyi, öldürmeyi, kaybetmeyi ve kaybolmayı göze alabilirler. Peki ya âşık olmayı?karanlik ask tugce aksal resimli sozler

Elif, yaşadığı korkunç olaydan sonra hayatını değiştirmeye çalışırken hiç aklına gelmeyen bir sürprizle karşılaşıyor. Demir gibi soğuk ve karanlık bu genç adamın kokusu ona unutmak istediği şeyleri hatırlatırken, gözleri yeni bir dünyanın kapısına açılıyor.

Hayatın, acılardan sonra mutlulukları da getirebileceğini kulağınıza fısıldayacak bu hikâyeyle sizin de ümitleriniz yeşerecek.

3.88/5 (40)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺