Kar Melekleri-James Thompson

Kar Melekleri Kitabının Yazarı Kimdir, James Thompson’un Kar Melekleri Kitabını Oku, James Thompson’un Kar Melekleri Romanını Oku, James Thompson’un Kar Melekleri Kitabından Sözler, James Thompson’un Kar Melekleri Kitabının Özeti, James Thompson’un Kar Melekleri Kitabının Konusu, James Thompson’un Kar Melekleri Kitabı Hakkında.

Edgar Allen Poe “En İyi İlk Roman” ödülü adayı James Thompson’un ilk eseri olan ‘Kar Melekleri’ adlı polisiye romanından alıntılar:

20 farklı dile çevrilmiş, Edgar Allen Poe “En İyi İlk Roman” ödülü adayı James Thompson’un ilk eseri, Kar melekleri.

Kolları başının üzerinde kırk beş derece yukarıda duruyor. Bacakları ayrık ve kardaki izler, katil ona saldırdığında boğuştuğunu gösteriyor. Silah ya da kurbanın elbiseleri gibi deliller tespit edilemedi. Hiçbir şey yok. Kurban kesilmiş. Yüzü parçalanmış ama onu tanıyorum. Bu aktris Sufia Elmi. Karnına, zenci orospu, kelimeleri kazınmış.

Yarım litrelik bir Lapin Kulta bira şişesi, boyun kısmından kırılmış, kırık ucu önde olmak üzere, keserek ve döndürerek kurbanın vajinasına sokulmuş. Kırılmış şişeden kalma başka cam parçası yok. Kurban, alnında çürük bırakan keskin olmayan bir cisimle darbe almış. Muhtemelen bir marangoz çekici.kar melekleri james thompson

Gözleri oyulmuş, belki de kırılmış şişeyle. Sağ göğsünden yüzeysel bir deri parçası, yaklaşık olarak yedi santime dokuz santimlik bir parça kesilmiş ve hemen sol omzunun yanına atılmış. Alt karın bölgesinde uzun, derin bir kesik var. Boğazı kesilmiş. Düzgün kesikler, katilin bira şişesi değil keskin bir silah kullandığını gösteriyor,  bu yaraları bira şişesi yapmış olamaz.

3.14/5 (7)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺