Kapalı Gişe Karanlık-Serkan Özel

Kapalı Gişe Yalnızlık, Canın Sağolsun, Sıcak Ayaz Adlı Kitaplarının Yazarı Serkan Özel’in Kapalı Gişe Karanlık Kitabı Hakkında Bilgiler, Kitapların Alıntılar, Sözler.

Serkan Özel‘in her yayımlanan kitabı kısa sürede kitapseverler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Öyle ki yazar Serkan Özel’in kitapları çıkar çıkmaz çok satan kitaplar listesinde üst sıralar da yer almıştır. Yazar Serkan Özel’in çıkardığı kitapları çok okunan kitaplar arasında çok kısa sürede girmiştir.

Serkan Özel’in yayımlanan kitaplarındaki özlü, güzel sözler, alıntılar birçok sosyal medya platformlarında paylaşılmaktadır.

Kapalı Gişe Karanlık kitabından önce çıkarmış olduğu kitapları Kapalı Gişe Yalnızlık, Canın Sağolsun, Sıcak Ayaz kitapları bir anda çok okunan yazarlar arasında yer almaya başlamıştır. Kapalı Gişe Karanlık kitabı ile de yazar Serkan Özel aynı başarıyı sürdürmektedir.

Serkan Özel’in Kapalı Gişe Karanlık kitabı çıkar çıkmaz yazarın hayranı tarafından olsun, kitapseverler tarafından olsun büyük bir beğeni toplamıştır.

Serkan Özel’in Kapalı Gişe Karanlık kitabı Destek Yayınları tarafından yayımlanmıştır. Destek Yayınları tarafından yayımlanan Serkan Özel’in Kapalı Gişe Karanlık kitabı 296 sayfa sayısından oluşmaktadır.

Serkan Özel’in Kapalı Gişe Karanlık kitabından alıntılara, sözlere geçmeden önce Serkan Özel kimdir diye merak edenler sitemizde Serkan Özel’in kitaplarından, hayatından bahsettiğimiz Serkan Özel Kimdir sayfasındaki bilgileri okuyabilir.

Ayrıca Serkan Özel’in Kapalı Gişe Karanlık kitabından önce yayımlanan Kapalı Gişe Yalnızlık, Canın Sağolsun, Sıcak Ayaz kitaplarından en güzel alıntılar, sözleri sitemizde bulabilirsiniz. Kapalı Gişe Yalnızlık, Canın Sağolsun, Sıcak Ayaz kitaplarından en güzel alıntıları, sözleri okuyabilir isterseniz twitter, facebook, instagram gibi sosyal medya araçlarında paylaşabilirsiniz.kapali-gise-karanlik-serkan-ozel

Serkan Özel’in kitapları hakkında kısa hatırlatma yazdıktan sonra Serkan Özel’in Kapalı Gişe Karanlık kitabından alıntıları, sözleri paylaşalım.

Serkan Özel‘in Kapalı Gişe Karanlık kitabından alıntılar:

Bazen bir ışığı kapatmak karanlığı aydınlatmaktır aslında.

Siz hiç doğduğunuz gün annenizi öldürdünüz mü?

2.68/5 (25)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.