Kalbin Şifası-Diamon Eros

Kişisel gelişim alanında özellikle şifa enerjisi ile ilgili verdiği seminerler ile tanınan yazar Diamon Eros’un şifa ile ilgili bütün tecrübelerini aktardığı Kalbin Şifası adlı eseri Deva Yayıncılık’tan çıktı.

Deva Yayıncılık tarafından 2013 yılında yayımlanan Diamon Eros’un Kalbin Şifası kitabı 260 sayfadan oluşmaktadır.

Geçmiş, gelecek, şimdi…

Aslında bunların arasında geçerli tek bir zaman vardır: O da yaşadığımız an!

Hastalık vücutta görüldüğü anda başlamaz! Onun çok öncelere dayanan bir geçmişi vardır.

Yaşanılan her olumsuz durum bir şekilde hastalıkların nedeni olmuştur.

Peki hastalık önlenebilir mi?

Diamon Eros insanın ruhsal ve fiziksel sağlığını tüm detaylarıyla ele aldığı “Kalbin Şifası” adlı kitabında şu ana kadar gün yüzüne çıkmamış gerçeklere ışık tutuyor. TANRI olgusu ve doğanın enerjisinden başlayıp günümüz insanının yaşadığı sorunlara kadar son derece detaylı bir çalışmaya imza atan yazar; fiziksel rahatsızlıklar, depresyon, bağımlılıklar, cinsel problemler gibi pek çok konuda oldukça aydınlatıcı bilgileri okurlarıyla paylaşıyor.

Diamon Eros’un Kalbin Şifası kitabından alıntılar:

Hastalık, gerçekleştirilememiş bilinç genişlemesidir. Şifaysa, bilincimizde zamanı gelmiş genişlemenin gerçekleştirilme halidir ve aslında bilinç, asıl doğasına bir parça daha açılmaktadır. Bu nedenle hastalık ve şifa, sadece bilincimizle ilgilidir. Fiziksel bedenimizse, sadece bunu yansıtmak üzere programlanmış bir aynadır.

İnsanın kendini arındırabilmesinin en önemli şartı sevmektir. Sevgi; bir bedene girdiğinde ve o bedende yükselmeye başladığında beden arınmaya başlar. Koşulsuz olarak her şeye, herkese sevgiyle bakmaya başladığınız andan itibaren, tevazu ve hoşgörü de kendiliğinden size doğru gelmeye başlayacaktır.

Hiçbir şifa, kâğıtlarla, yani sertifikalarla aktarılamıyor. Bu konuda uygulamanın gücü açısından en gerekli şey: Kalbin Saflığı… Bu durum tıpkı; ehliyetinizin kaç yıllık olmasının, sizin iyi araba kullanıp kullanmamanızla ilgisi olmaması gibidir. Dünyadaki bütün şifa eğitimlerini alsanız da, kalbinizi, kendinizi yeteri kadar saflaştırmadıkça, tam güçlü şifalanmalar gerçekleştiremezsiniz.

Kalbin sifasi Diamon Erosİnsanlar kalpleri ve öz varlıklarıyla iletişimi kaybetmiş durumdadırlar. Bu durum bile tek başına hastalık sebebidir… Derhal kendimizi ve diğerlerini kandırmaktan vazgeçmek durumundayız.

Şifa insanın kendinden, kendinedir. Sizin dışınızda oluşan faktörler sadece aracıdırlar ve size ancak şifanın gerçekleşmesinde katkı sağlayabilirler. Bu nedenle, şifayı kişinin kendisinden başkası gerçekleştiremez. Bunun için o kişinin saf bir şekilde niyet etmiş olması gerekir.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺