Kajol Sözleri

Fanaa, Kal Ho Naa Ho, My Name is Khan, Dilwale Dulhania Le Jayenge filmleri ile tanıdığımız Hindistan sineması Bollywood’un en ünlü ve en çok sevilen oyuncularından biri olan güzel oyuncu Kajol Devgan’ın sözlerine yer vereceğiz.

Tam adı Kajol Mukherjee olan Kajol’un sözlerine yer vermeden önce kısaca Kajol’u tanıyalım.

Hindistan’ın en güzel ve sevilen oyuncularından biri olan Kajol 5 Ağustos 1974 yılında Hindistan’ın Mumbai ya da Türkçede Bombay adı ile bilinen şehirde doğdu.

Kajol’un ailesinde sinema oyuncularından olması nedeni ile Kajol’un sinemaya olan ilgisi küçük yaşlarda başladı. Kajol’u babası yapımcı ve yönetmen olup kız kardeşi Tanisha da ayrıca 2005 ve 2006 yıllarında filmlerde rol almıştır.

Sinema ile ilgilenen bir aileden gelen Kajol’un akrabalarından birçok sinema oyuncusu vardır. Black filminde Michelle McNally rolü ile tanınan Rani Mukerji’de Kajol’un kuzenidir.

Kajol, Bollywood’un ünlü oyuncularından Ajay Devgan ile 24 Şubat 1999 tarihinde evlendi. Kajol Devgan ile Ajay Devgan çiftinin 20 Nisan 2003 tarihinde dünyaya Nysa adlı bir kız çocukları dünyaya geldi.

Shahrukh Khan ile başrollerini paylaştığı My Name is Khan, Dilwale Dulhania Le Jayenge filmler ile yeri geldi güldürdü yeri geldi hüzünlendirdi.

Bollywood’un en önemli filmlerinden biri olan Dilwale Dulhania Le Jayenge filminde Shahrukh Khan’ın Raj Malhotra karakterini ve Kajol’un Simran Singh canlandırdığı filmde aşkın engel tanımadığını aşıksan aşkından vazgeçilmemesi gerektiğini anlattılar.

Aamir Khan ile başrollerini paylaştığı Fanaa filminde aşkı ve dramı bize gösterdiler.

Özellikle Dilwale Dulhania Le Jayenge filminde ve Fanaa filminde yer alan müzikler unutulmaz film müzikleri arasından yerini aldı.

Kajol’u kısaca tanıdıktan sonra şimdi sırada Kajol’un söylediği sözleri paylaşmakta.

Bollywood’un güzel oyuncularından Kajol’un sözleri:

Shahrukh Khan ile yeniden çalışacağım için kesinlikle çok heyecanlıyım. Filmi Rohit Shetty ile yapacağız. Film üzerinde çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyorum. 2015 yapımı Dilwale filminde Shahrukh Khan ile beraber oynayacak olması üzerine.kajol sozleri

Ben Ranbir’in gerçekten harika bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Bence ikinci sırada ise Shahrukh ve Aamir geliyor diyebilirim. Bence Aamir ve Shahrukh eşit yetenekte aktörler. En yetenekli aktör sizce kim sorusu üzerine verdiği cevap.

Seninle çalışırken gerçekten çok güzel zaman geçirdim. Aamir Khan ile Fanaa filminde beraber çalışmaları üzerine.

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.