Kahve Muhabbetinde Aşk-Akif Bayrak

Kahve Tadında Hikayeler, Çikolata Tadında Hikayeler Kitapların Yazarı Akif Bayrak’tan Güzel Bir Kitap Daha Kahve Muhabbetinde Aşk.

Akif Bayrak’ı yazmış olduğu Kahve Tadında Hikayeler, Çikolata Tadında Hikayeler, Çay Keyfinde Hikayeler, Aşk Tadında Hikayeler kitapları ile tanıdık.

Özellikle Kahve Tadında Hikayeler kitabı çok satan kitaplar listesinde üst sıralarda yer almış bir kitaptır.

Akif Bayrak’ın Kahve Tadında Hikayeler ve Çikolata Tadında Hikayeler kitabı Akif Bayrak’ın en çok satan kitaplarındandır.

Bu yazımızda ise Akif Bayrak’ın 2016 yılında çıkardığı yeni kitabı Kahve Muhabbetinde Aşk kitabından bahsedeceğiz.

Akif Bayrak’ın Kahve Muhabbetinde Aşk kitabı 2016 yılının Mart ayında piyasaya çıktı. 2016 yılında raflarda yerini alan Akif Bayrak’ın Kahve Muhabbetinde Aşk kitabı Yediveren Yayınları etiketi ile çıkmıştır.

Yediveren Yayınları tarafından yayımlanan Akif Bayrak’ın Kahve Muhabbetinde Aşk kitabı 276 sayfadan oluşmaktadır.

Sizin için hazırlanan bu eser, sizi umut bahçelerinde muhabbetle bir fincan kahve ikram ederek hoş vakitler sunacaktır. Bu öyküler, aşkın her halini barındırıyor. Kavuşamayan aşıklar, duygularını açmak için fırsat kollayanlar, aşkı kâbusa dönüşenler, yollara düşenler, bambaşka insanlara bürünenler, bir zamanlar aşkla dolan benlikleri git gide silinenler…

Akif Bayrak’ın Kahve Muhabbetinde Aşk kitabından alıntılar:

Kahve Muhabbetinde Ask Akif BayrakHayat bir fincan kahve gibidir, bazen acı bazen tatlı olur. Önemli olan kahvenin tadı değil, onu kiminle içtiğinizdir.

Hayat dediğin umut bahçesidir, Muhabbet umudun meyvesidir. Kahve muhabbetin hamurudur. Yaşamı anlamlı kılan umut, asla bitmemeli. Okurken içinizi huzurla dolduracak, yüreğinizi ısıtacak, iyilik, sevgi, dostluk ve mutluluğu dile getiren birbirinden güzel hikâyelerle gülümseyen bu kitapla hayata keyifli bir mola verip kargaşadan sıkıntılardan uzaklaşacaksınız.

4/5 (7)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺