Kağıt Kıvırma Sanatı-Judy Cardinal

Quilling İle İlgili Kitaplar, Kağıt Kıvırma Sanatı Quilling Kitabı, Kağıt Kıvırma Sanatı İle İlgili Kitaplar, Kağıttan Nasıl Tasarım Yapılır, Kağıda Nasıl Şekil Verilir, Judy Cardinal’ın Kağıt Kıvırma Sanatı Kitabını Oku, Judy Cardinal’ın Kağıt Kıvırma Sanatı Kitabının Konusu, Judy Cardinal’ın Kağıt Kıvırma Sanatı Kitabı Hakkında.

Kağıt kıvırma sanatını öğrenmek mi istiyorsunuz? Kağıttan harika tasarımlar mı yapmak istiyorsunuz? O zaman Judy Cardinal’ın Kağıt Kıvırma Sanatı kitabı tam size göre. Judy Cardinal’ın Kağıt Kıvırma Sanatı’nı okuduktan sonra kağıttan çok güzel tasarımlar yapabilirsiniz.

Judy Cardinal’ın 2015 yılında Yakamoz Yayınları tarafından yayımlanan Kağıt Kıvırma Sanatı kitabının Türkçe çevirisini Sevda Güler yapmıştır.

Sevda Güler’in Türkçe çevirisini yaptığı Yakamoz Yayınları tarafından yayımlanan Kağıt Kıvırma Sanatı kitabı 48 sayfadır.

Judy Cardinal’ın Kağıt Kıvırma Sanatı kitabından alıntılar:

Kağıt Kıvırma Sanatı (Quilling) en anlaşılır anlatımıyla bu kitapta karşınızda…Kagit Kivirma Sanati Judy Cardinal

Temel kıvırma tekniklerini kavradıktan sonra karmaşık modelleri oluşturmak inanamayacağınız kadar kolay olacak.

Gerçekçi düşüncelerinizi bir kenara bırakın ve rengârenk hayaller dünyasına adım atmaya hazırlanın. Kırmızı bir kurbağa ya da mor bir fil tasarlayabilir, hoşunuza gittiği sürece istediğiniz rengi istediğiniz motifle kullanabilirsiniz.

2/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺