Kafa-Erdal Demirkıran

Erdal Demirkıran’ın Eserleri, Kafa Kitabının Yazarı Kimdir, Erdal Demirkıran’ın Kafa Kitabından Sözler, Erdal Demirkıran’ın Kafa Kitabının Konusu, Erdal Demirkıran’ın Kafa Kitabı Ne Hakkında, Erdal Demirkıran’ın Kafa Kitabını Oku, Erdal Demirkıran’ın Kafa Kitabı Kaç Sayfa, Erdal Demirkıran’ın Kafa Kitabı İle İlgili Tanıtım Yazısı.

Erdal Demirkıran’ın Kafa adlı kitabı Kashna Kitap Ağacı tarafından yayımlandı.

Kashna Kitap Ağacı tarafından 2015 yılında yayımlanan Erdal Demirkıran’ın Kafa kitabı 184 sayfadan oluşmaktadır.

Erdal Demirkıran’ın Kafa kitabından alıntılar:

Anneniz, babanız, eşiniz, çocuklarınız yani sevdikleriniz söz konusu olduğunda gözünüzü hiç kırpmadan canınızı verebilirsiniz! Peki, bahse konu olan insanlık ise acaba neler yapabilirsiniz? İşte bu kitap, Kennbora’da bütün insanlık için verdiği özgürlük mücadelesi sırasında yakalanıp kafası kesilerek idam edilen siyahi köle Glorius’un, başı vurulduktan sonraki yaşantısını anlatmaktadır.  Hazin ama kafası gövdesinden ayrıldığı için herkesin öldüğünü sandığı bu genç adam, kimse bilmese de hâlâ hayattaydı ve 97 saniye daha yaşayacaktı!

Kafa kitap Erdal DemirkiranUzun lafın kısası; bu kitapta kral-köle, zengin-fakir, aşk-ihanet, var-yok, dost-düşman gibi birbirine zıt birçok kavramın ‘Dünyanın En Akıllı İnsanı’nın süzgecinde ne hâle geldiğini göreceksiniz.

Ha, bir de 97 saniyeyi 184 sayfada hem de romancılık tarihinde ilk defa baştan sona ‘düşünme dilinde’ anlatabilme ustalığı gösteren ama kitap boyunca önsöz dışında ortalarda hiç görünmeyen Demirkıran’a hayret edeceksiniz! Şaşırmaya hazır olun vesselam.

3.94/5 (32)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.