Kadınlar Aşk İster Öküze Gider-İnci Yeşilyurt

İnci Yeşilyurt’un Kadınlar Aşk İster Öküze Gider Kitabını Oku, İnci Yeşilyurt’un Kadınlar Aşk İster Öküze Gider Kitabının Konusu, İnci Yeşilyurt’un Kadınlar Aşk İster Öküze Gider Kitabının Bazıları İstisna Özeti, İnci Yeşilyurt’un Kadınlar Aşk İster Öküze Gider Kitabından Sözler, İnci Yeşilyurt’un Kadınlar Aşk İster Öküze Gider Kitabı Hakkında.

İnci Yeşilyurt’un Kadınlar Aşk İster Öküze Gider kitabı ile ilgili bilgi paylaşım yapmadan önce; ayrıca İnci Yeşilyurt Kimdir sayfamızdan İnci Yeşilyurt‘un kitaplarına ve İnci Yeşilyurt hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

İnci Yeşilyurt’un Kadınlar Aşk İster Öküze Gider kitabı İki Kadın Yayınevi’nden çıktı.

Aile Yaşamını Koruma Derneği Başkanı İnci Yeşilyurt’un Kadınlar Aşk İster Öküze Gider kitabı 2015 yılının kasım ayında İki Kadın Yayınevi tarafından yayımlanmıştır.

İki Kadın Yayınevi tarafından yayımlanan İnci Yeşilyurt’un Kadınlar Aşk İster Öküze Gider (Bazıları İstisna) kitabı 349 sayfadan oluşmaktadır.

İnci Yeşilyurt’un Kadınlar Aşk İster Öküze Gider kitabından alıntılar:

‘Tanıdığım erkek bu değildi?’ sorusunu ne kadar çok kadından duyar olmuştum. Erkeğin, o ilk günlerdeki halinden eser kalmadığını, değiştiğini düşünüyorlardı.

Oysa, problemin kaynağında seçimini yapan vardı. Aşk isterken seçimimizi bizi üzecek, ağlatacak kişiden yana kullanan bizdik. Gerçek hayat hikayesinden yola çıkarak, aşk isterken yanılan, iletişim problemi yaşayan, çözüm arayanlara ışık olacak bu kitapta, ayrıca gerçek aşkı yaşayanlara da yer verilmiştir. Kadinlar Ask ister okuze Gider inci YesilyurtKadınız. Aşk isteriz. Aşk için her fedakarlığa katlanırız.

Ömrümüzü adarız. Güvenmek, sevildiğimizi hissetmek isteriz. Ayrıntılar da boğulur, kahroluruz. Yanılmak, yanıldığını anlamak, kaybetmek ölümdür kadına.

Güzel geçen hatıralar uğruna savaşır, kazanmak isteriz. Peki kimi?, Nasıl? Siz nasıl bir erkekle aşk istersiniz? Bunun kararını bu kitapla vereceksiniz.

4.15/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺