Justin Bieber Sonsuzluğa Doğru İlk Adım-Justin Bieber

Justin Bieber İle İlgili Gerçeklerin, Bilgilerin, Bilinmeyenlerin, Haberlerin Kısaca Justin Bieber İle İlgili Her Şeyin Yer Aldığı Bir Kitap, Justin Bieber Sonsuzluğa Doğru İlk Adım Kitabı Justin Bieber Hayranlarının Kaçırmaması Gereken Bir Kitap Çünkü Justin Bieber Sonsuzluğa Doğru İlk Adım Kitabı Justin Bieber’ın Yazdığı İlk Kitap, Justin Bieber’ın Kitabını Oku, Justin Bieber Hakkında Yazılan Kitaplar Nelerdir, Justin Bieber’ın Hayatını Anlattığı Kitap Nedir, Justin Bieber’ın Sözleri, Justin Bieber’ın Hayatı, Justin Bieber’ın Hayat Hikayesi, Justin Bieber’ın Öğrencilik Hayatı, Justin Bieber’ın Justin Bieber Sonsuzluğa Doğru İlk Adım Kitabının Konusu, Justin Bieber’ın Justin Bieber Sonsuzluğa Doğru İlk Adım Kitabının Özeti, Justin Bieber’ın Justin Bieber Sonsuzluğa Doğru İlk Adım Kitabı Kaç Sayfa, Justin Bieber’ın Justin Bieber Sonsuzluğa Doğru İlk Adım Kitabından Sözler, Justin Bieber’ın Justin Bieber Sonsuzluğa Doğru İlk Adım Kitabı Hakkında.

Daha önceki yazılarımızda Justin Bieber Kimdir, Justin Bieber’ın Sözleri, Justin Bieber’ın İle İlgili Kitaplar adlı yazılarımızı paylaşmıştık.

Orijinal adı Justin Bieber First Step 2 Forever: My Story olan genç kızların sevgilisi dünyaca ünlü Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber ilk kitabı Justin Bieber Sonsuzluğa Doğru İlk Adım adlı kitabından kendi hikayesini anlatıyor.

Justin Bieber’ın ilk kitabı Justin Bieber Sonsuzluğa Doğru İlk Adım adlı eseri Türkiye’de Pegasus Yayınları’ndan çıktı.

Pegasus Yayınları imzası taşıyan Justin Bieber’ın Justin Bieber Sonsuzluğa Doğru İlk Adım kitabının Türkçe çevirisini A. Acar yapmıştır.

A. Acar’ın Türkçe çevirisini yaptığı Justin Bieber’ın kendi yazdığı kitap Justin Bieber Sonsuzluğa Doğru İlk Adım 240 sayfadır.

Justin Bieber’ın hayatını anlattığı, hayranlarına teşekkür ettiği kitapta, Justin Bieber’ın öğrencilik hayatı ile başlayan bir süreçten nasıl bir dünya yıldızı haline geldiği anlatılıyor hem de Justin Bieber’ın kendi sözleri ile.

Justin Bieber’ın Justin Bieber Sonsuzluğa Doğru İlk Adım kitabından alıntılar:

Size çok teşekkür ediyorum. Siz olmasanız ben de buralara gelemezdim. Sizi sahneden seyredebiliyordum, şimdi siz de beni olduğum gibi görebileceksiniz. Tüm dünyamın nasıl değiştiğinin hikâyesi işte burada. Tüm desteğiniz için tekrar teşekkürler. Ben Justin… ve bu da Sonsuzluğa Doğru İlk Adım.

Dünyanın en ateşli pop yıldızının bir süper star olmasının inişli çıkışlı hikâyesine katılın…

Justin’in çıkış albümü daha şimdiden platin kazanmıştır. Çığlık çığlığa bağıran hayranları televizyon stüdyolarını basmış, alışveriş merkezlerini kapatmışlardır. Justin Bieber uluslararası bir süper stardır ve şimdi de ilk kez, bütün bunları kendi kitabında anlatıyor.

Justin‘in hikâyesi her çocuğun hayalidir. Ontario, Kanada’da ailenin tek çocuğu olarak yetişen Justin‘in müziğe doğal bir yeteneği vardı; evin içerisinde sürekli şarkı söylerdi ve kendi kendine bateri, gitar, piyano ve trompet çalmayı öğrenmişti. Yerel bir ses yarışmasına katıldı ve ses eğitmeni olmamasına rağmen sadece 12 yaşında bu yarışmadan ikincilikle ayrıldı.

Ancak düşleri evde söylediği ve pop şarkılarından oluşan videoları YouTube’a yüklemesiyle birlikte gerçekleşti: Videolar hızla ağızdan azığa dolaşmaya başladı ve internette 10 milyon kez tıklandı. Sonsuzluga dogru ilk adim Justin BieberAylar sonra, Justin ünlü müzik menajeri Scooter Braun’un dikkatini çekti ve süper star Usher’la güçlerini birleştiren Braun, 13 yaşındaki Justin‘in Island Def Jam şirketiyle anlaşma yapmasını sağladı. Gerisini zaten biliyorsunuz.

Justin ilk kitabında küçük bir kasabadaki öğrencilik hayatından çıkıp uluslararası bir yıldız olmasının hikâyesini anlatıyor. Çarpıcı tasarımı, daha önce hiç görülmemiş sahne önü ile arkası fotoğrafları ve Justin‘in bir süper star olarak olağanüstü yükselişinin muhteşem hikâyesiyle, bu her gerçek hayranın mutlaka sahip olması gereken bir kitap.

3.41/5 (27)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺