Justin Bieber Efsanesi-Nadia Cohen

Justin Bieber’ın Hayatını Anlatan Kitaplar, Justin Bieber’ın Fotoğrafları, Justin Bieber Efsanesi Kitabının Yazarı Kimdir, Nadia Cohen’in Justin Bieber Efsanesi Kitabını Oku, Nadia Cohen’in Justin Bieber Efsanesi Kitabının Konusu, Nadia Cohen’in Justin Bieber Efsanesi Kitabının Özeti, Nadia Cohen’in Justin Bieber Efsanesi Kitabından Sözler, Nadia Cohen’in Justin Bieber Efsanesi Kitabı Kaç Sayfadır, Nadia Cohen’in Justin Bieber Efsanesi Kitabı Hakkında.

Daha önceki sayfalarımızda Justin Bieber Kimdir, Justin Bieber’ın Sözleri, Justin Bieber’ın İle İlgili Kitaplar olarak yazılarımızı sitemizi takip eden herkes ile paylaşmıştık.

Nadia Cohen’in Türkiye’de 2014 yılında yayımlanan Justin Bieber Efsanesi kitabı Türkiye’de Epsilon Yayınları etiketi ile çıkmıştır.

Epsilon Yayınları tarafından yayımlanan Nadia Cohen’in Justin Bieber Efsanesi kitabının Türkçe çevirisini Duygu Filiz yapmıştır.

Duygu Filiz’in Türkçe çevirisini yaptığı Nadia Cohen’in Justin Bieber Efsanesi kitabı 128 sayfadır.

Nadia Cohen’in Justin Bieber Efsanesi kitabından alıntılar:

Bieber ateşinin tedavisi yok…Justin Bieber Efsanesi Nadia Cohen

Justin Bieber‘a hiç bu kadar yakın olmamıştın. Müziğe nasıl başladı? Zirveye çıkan yolda neler yaşadı? Ailesiyle arası nasıl?

Neyse ki bu ve benzeri birçok sorunun yanıtını bulabileceğin bir kitap var artık.

Kanada’nın ufak bir kasabasında doğup kısa sürede dünyanın en büyük yıldızlarından biri haline gelen Justin Bieber‘ın hayatını çok özel fotoğraflar eşliğinde ele alan bu kitaba bayılacaksın.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺