Jude Law Sözleri

Jude Law’ın Ünlü Sözleri, Jude Law’ın Sherlock Holmes Dizisi Hakkındaki Sözleri, Jude Law’ın Sherlock Holmes Replikleri, Sherlock Holmes Dizisinin Replikleri, Dr. John Watson’u Sözleri, Jude Law’ın Hayatı, Dr. John Watson’u Replikleri, Jude Law’ın Resimleri.

Dünyaca ünlü Sherlock Holmes dizisindeki Dr. John Watson karakterini canlandıran Jude Law’ın sözlerini paylaşmadan önce kısaca Jude Law’ı kimdir tanıyalım.

Tam adı David Jude Heyworth Law olan Jude Law 29 Aralık 1972 tarihinde Londra’da doğdu. Jude Law 12 yaşında Ulusal Gençlik Müzik Tiyatrosu’nda oyunculuğa başladı. Daha sonra Jude Law 17 yaşında Families isimli Tv şovunda rol almak üzere okulunu bıraktı. Jude Law 1992 yılında sahne kariyerine adım attı. Londra sınırları içerisinde birçok oyunda rol almış ardından Broadway’e geçiş yapmıştır. Buradan sonra beyaz perdede bağımsız filmler de yer aldı. Sherlock Holmes dizisinde Dr. John Watson karakterini canlandırdı.Jude Law sozleri

Sherlock Holmes’un Dr. John Watson’u Jude Law’ın sözleri:

Üçüncü bir Sherlock Holmes film konuşuluyor. Hatta senaryo üzerinde çalışıldığını biliyorum. Fakat Robert Downey Jr. ve ben şu aralar oldukça meşgulüz. Mutlu ve eğlenceli bir ekibiz, devamını getirmek isteriz.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺