Juan Esteban Rodriguez Garrido Sözleri

Juan Esteban Rodriguez Garrido’nun Söylediği Sözler, Juan Esteban Rodriguez Garrido’nun Arda Turan Hakkındaki Sözleri, Juan Esteban Rodriguez Garrido’nun Arda Turan Kitabı, Juan Esteban Rodriguez Garrido’nun Özlü Sözleri, Juan Esteban Rodriguez Garrido’nun Kitap Sözleri, Juan Esteban Rodriguez Garrido’nun Anlamlı Sözleri, Juan Esteban Rodriguez Garrido’nun Cristiano Ronaldo Hakkındaki Sözleri, Juan Esteban Rodriguez Garrido’nun Futbol Hakkındaki Kitapları, Juan Esteban Rodriguez Garrido’nun Futbol Üzerine Sözleri.

Arda Turan’ın hayatını anlatan kitabın yazarı Juan Esteban Rodriguez Garrido’nun sözleri:

Yeni bir kitabı bitirmişken, Arda Turan hakkında kitap yazma teklifi geldi. Yorgundum ama söz konusu Arda Turan olunca hayır diyemezdim.

Arda Turancılık basit bir şekilde sadece iyi futbol oynamak değil. Bunu Cristiano Ronaldo da yapıyor. Arda’da fazlası var.Juan Garrido Sozleri

Arda teknik ve yaratıcı bir futbol oynuyor. Onun futbol orijini akademik değil, Bayrampaşa’da dar sokak aralarında oynadığı futbol ve bugün bile çocukluğundaki oynadığı futbolu oynayabiliyor. Sahada önünde iki futbolcu ile yalnız kaldığında, kendisini Bayrampaşa’da arabaların arasından geçermiş gibi hissediyor.

Arda Turan top kristal küre olsaydı; onu kırmadan oynardı.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺