Joanne Kathleen Rowling Sözleri

Joanne Kathleen Rowling’in Harry Potter Hakkındaki Sözleri, Joanne Kathleen Rowling’in Harry Potter Sözleri, Joanne Kathleen Rowling’in Özlü Sözleri, Joanne Kathleen Rowling’in Kitap Sözleri, Joanne Kathleen Rowling’in Anlamlı Sözleri, Joanne Kathleen Rowling’in Güzel Sözleri, Joanne Kathleen Rowling’in Kitap Alıntıları.

Dünyaca ünlü çocuk serisi kitabı Harry Potter’ın yazarı Joanne Kathleen Rowling’in sözleri:

Aptal insanlar tehlikelidir.

İnsanların çok gençken çocuk sahibi olmasını istemiyorum, bunun iyi olduğunu düşünmüyorum.

Ölenlere acıma Harry. Yaşayanlara acı ve hepsinden çok sevgisiz yaşayanlara.

Yazarken hep bildiğiniz şeylerle başlayın, örneğin duygularınızla veya çok iyi bildiğiniz konularla. En önemli nokta ise okuyabildiğiniz kadar okumak. Okumak sayesinde, iyi yazıları tanımayı, en sevdiğiniz şeyleri analiz ederek kendi yazınızı geliştirmenin yollarını bulabilirsiniz.

Anka kuşları ölme vakitleri geldiğinde alev alır ve küllerinden yeniden doğar.

Bir adamın nasıl biri olduğunu öğrenmek istiyorsan, akranlarına değil, astlarına nasıl davrandığına iyice bir bak.Joanne Kathleen Rowling sozleri

1990 yılında Manchester’dan Londra’ya giden bir trende otururken birden aklıma geldi. Harry’i çok net bir şekilde gördüm, bir büyücü olduğunu biliyordum ve büyücülük okulunun nasıl bir yer olabileceğini düşünmeye başladım. Tren geç kaldı ve trenden inerken karakterlerin çoğu zaten kafamda oluşmuştu.

Favori karakterlerim Snape ve Dudley gibi kötü karakterler dahil bütün karakterleri seviyorum çünkü onları yazmak çok eğlenceli oluyor

2/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺