Jim Carrey Sözleri

Jim Carrey’in En Komik Sözleri, Jim Carrey’in Twitter Sözleri, Jim Carrey’in Tweetleri Jim Carrey’in En Komik Replikleri, Jim Carrey’in Özlü Sözleri, Jim Carrey’in Oyunculuk Hakkındaki Sözleri, Jim Carrey’in Sinema Hakkındaki Sözleri, Jim Carrey’in Hayatı Hakkındaki Sözleri, Jim Carrey’in Röportajları, Jim Carrey’in Resimleri, Jim Carrey’in Anlamlı Sözleri, Jim Carrey’in Dilerim Herkes Bir Gün Zengin Olur Sözleri, Jim Carrey’in Şöhret Hakkındaki Sözleri.

Dünyaca ünlü komedyen ve sinema oyuncusu Jim Carrey’in sözleri:

Herkes şöhretli olmalı. Böylece bunun ‘yanıt’ olmadığını anlarlar.

Dilerim herkes bir gün zengin ve ünlü olur ve hayalini kurduğu her şeye kavuşur; böylece aranılan esas cevabın bu olmadığını anlar.

Vay! Öcüyü öldürdüler. Bu akşam havada bir şeyler olacak gibi bir hal vardı zaten. Bin Ladin dönemi bitti, sırada ne var?

Hayatımda pek çok inişli çıkışlı dönemler oldu. Kendimi bir odaya kapattığım ve dünyadan soyutladığım dönemler bile oldu. Hatta itiraf edeyim, hayatımda hayır’ların daha çok olduğu dönemler hatırlıyorum. Fakat ben de yeni bir döneme girdim. Uzun zamandan beri mümkün olduğunca daha çok “evet” diyorum. Ve inanın, söylemesi çok daha güzel. Artık çok daha mutluyum.

Tanınan biri olmak kimi zaman gerçekten de lanet bir durumdur. Ama çoğu zaman kendimi dünyanın en şanslı erkeği gibi hissetmişimdir.Jim Carrey Sozleri

California Valisi zorunlu aşılarla daha fazla çocuğu cıva ve alüminyumla zehirlemeye ‘Evet’ dedi. Bu faşist durdurulmalı. – Aşı Yasası hakkında attığı tweet. –

Kendinizi magazin basınından ne zaman bir süre bile uzuk tutsanız, iş yapmıyor sanılıyorsunuz. Bitti gibi laflar çıkmaya başlıyor. Bunlar çok saçma, ben daha bitmedim. Tekerlekli sandalyeye mahkum olsa bile oyunculuğu bırakmayacağım.

3.88/5 (17)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺