Jessie J Sözleri

Miley Cyrus ve Chris Brown’a Yazmış Olduğu Şarkı Sözleri İle Ünlenen ve Çıkardığı Albümler İle Üst Sıralarda Yer Alan Jessica Ellen Cornish’in Ya da Bilinen Adı İle Jessie J’nin Sözleri.

İngiliz pop müzik şarkıcısı Jessie J’nin sözlerine yer vermeden kısaca Jessie J Kimdir bahsedelim. Jessie J 27 Mart 1988 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da dünyaya geldi.

Müzik piyasalarında ismi ise Miley Cyrus ve Chris Brown’a yazmış olduğu şarkı sözleri ile bir hayli arttı. İlk çıkarmış olduğu Do It Like a Dude adlı şarkı ile İngiltere’de üst sıralarda yer aldı. Devamında çıkarmış olduğu ikinci şarkısı Price Tag ile birçok listede birinci sırada yer aldı.

Jessie J lise eğitimini Mayfield Lisesi’ni bitirerek tamamladı. Jessie J’nin kendinden 5 ve 7 yaş büyük 2 kız kardeşi vardır.

İngiltere’nin en çok satan beş albümü arasında albümü bulunan İngiliz şarkıcı Jessie J’yi kısaca tanıdıktan sonra şimdi sırada Jessie J’nin sözlerini paylaşmakta.

İngiliz pop şarkıcısı Jessie J’nin sözleri:

Yaptığınız işte iyi olmalısınız.

Red Nose’un bir parçası olmaktan gurur duyuyorum… Red Nose Day Yardım Kampanyası yani Kırmızı Burun Günü Yardım kampanyası için söylediği söz.

Başka ülkede kalmak isteseydim bu Türkiye olurdu. Hiçbir ülke onlar kadar hoşgörülü değil.

jessie-j-resimleri-sozleriGözyaşları, kaybettiğin anlamına gelmez. Herkes zedelenebilir. Sadece, olduğun kişiye güven.

Son zamanlarda yaptığın en güzel konser neresi diye sorsalar Türkiye derim.

Seni özgür bıraktığım günü hatırla, sana söylemiştim her zaman bana güvenebilirsin sevgilim.

Kendini bir şey sanan sürtükler hayatımızın her bölümünde olacaklar.

2/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺