Jensen Ackles Sözleri

Jensen Ackles’in En Güzel Sözleri, Jensen Ackles’in Resimleri, Jensen Ackles’in Fotoğrafları, Jensen Ackles’in Replikleri, Dean Winchester’in Resimleri, Dean Winchester’in Fotoğrafları, Jensen Ackles’in Aşk Sözleri, Jensen Ackles’in Özlü Sözleri, Jensen Ackles’in Anlamlı Sözleri, Jensen Ackles’in Resimli Sözleri, Jensen Ackles’in En Güzel Replikleri, Jensen Ackles’in Supernatural Sözleri, Jensen Ackles’in Supernatural Replikleri, Dean Winchester’in Sözleri, Dean Winchester’in Replikleri, Dean Winchester’in Supernatural Sözleri, Dean Winchester’in Supernatural Replikleri.

Supernatural adlı tv dizisinde Dean Winchester karakterini canlandıran dünyaca ünlü oyuncu Jensen Ackles’in sözleri:

Keşke size anlatabileceğim güzel bir hayalet öyküm olsaydı. Ama cidden olmadı. Fakat biliyorsunuz, hayaletler dışarıda bir yerlerde. En azından biraz eğitimim olduğunu biliyorlar. Televizyon eğitimi ama olsun. En azından kaya tuzu ve silahla ne yapacağımı biliyorum yani muhtemelen benden uzak duruyorlar.

Baba olmak, arabayı biraz farklı bir viteste kullanmak gibi demişti bir arkadaşım. Arabayı farklı bir viteste kullanmak mı? Hayır; arabayı park ediyorsun, arabadan iniyorsun, sonra tekrar farklı araca bindiğinde yanlış yolda sola dönüş yapıyorsun. Bunun gibi bir şey.Jensen Ackles Sozleri

Kız çocuğumun ismi Justice Jay, eşim Danneel, Justice ismini gerçekten beğendi ve Jay’i de seçti çünkü insanlar beni Jay diye çağırıyor.

Hiçbir şey hissetmemeyi dilerdim.

Umurumda olmayan şeyleri de umursamıyorum.

2.9/5 (10)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.