Jean Reno Sözleri

Sevginin Gücü Filminin Leon’u, Kızıl Nehirler Filminin Polis Müfettişi Pierre Niemans’ı, Ronin Filminin Vincent’i Dünyaca Ünlü Fas Doğumlu Fransız Aktör Jean Reno’nun Hayatı, Sözleri.

Jean Reno’nun sözlerine yer vermeden önce kısaca Jean Reno’nun biyografisinden, filmlerinden bahsedelim.

Jean Reno, 30 Temmuz 1948 tarihinde Fas’ın Kazablanka şehrinde doğdu. Tam adı Juan Moreno y Herrera-Jimenez olan Jean Reno, Fransız sinemasının dünya sinemasına kazandırdığı isimlerdendir.

Fas doğumlu Fransız sinema ve dizi oyuncusu Jean Reno, birçok başarılı filmde rol aldı.

Jean Reno aksiyon, macera, romantik birçok başarılı yapımda rol aldı.

Jean Reno; Fransız Öpücüğü, Kızıl Nehirler, Da Vinci Şifresi, Kıyamet Melekleri, Godzilla, Görevimiz Tehlike, Nikita, Kurtlar İmparatorluğu, Ölümsüz, Ronin, Pembe Panter, Büyük Mavi Derinlik, Leon: Sevginin Gücü filmlerinde rol aldı.

188 boyundaki dünyaca ünlü oyuncu Jean Reno, Fransızca, İngilizce, Japonca, İspanyolca ve İtalyanca filmlerde rol almıştır.

Özgün adı Leon: The Professional Türkçeye Sevginin Gücü olarak çevrilen filmde profesyonel bir tetikçi olan Leon’u canlandırdı. Leon karakteri ile hafızalara kazanan başarılı sinema oyuncusu Jean Reno birçok başarılı yapımda rol aldı.

Jean Reno oyunculuğun yanı sıra seslendirme de yapmaktadır. Özgün adı The Lion King olan Aslan Kral adlı animasyon dizisinin Mufasa karakterinin Fransızca seslendirmesini Jean Reno yapmıştır.

Jean Reno’nun hayatından kısaca bahsettikten sonra şimdi Jean Reno’nun sözlerine yer verelim.

Jean Reno’nun sözleri:

jean-reno-sozleriL’immortal’’da -22 Bullets-Charly Mattei olarak İstanbul’daydım. Orada dört ay kaldım. Benim için güzel bir deneyimdi.

Tom Austen’u çok başarılı buldum. Gerçek bir profesyonel ve açık fikirli biri. Jill de her şeye hazırlıklı bir biçimde geldi ve işini çok iyi yapıyor.

Eğer ben bir işi seviyorsam ve içindeysem, sonuçlar hakkında hiçbir sıkıntım olmaz. Gerçekten umursamam.

2.62/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺