Jay Leno Sözleri

Tam adı James Douglas Muir olan Amerikan stand-up ve komedi ustası The Jay Leno Show adlı programın sunucusu Jay Leno’nun sözleri:

Son olarak, erkek kardeşi Türkiye’de bir programa çıkmış. Az önceki görüntüdeki hokey maçını izliyormuş. İşte Tepkisi. Bütün aile böyle. Öfke yönetimi. Ekranda Uçan Adam Sabri’nin Görüntüleri var.

Donald Trump Beyaz Saray’a 4 blok uzaklıkta bir otel inşaatına başladığını açıkladı. Bu, Trump’ın Beyaz Saray’a en fazla yaklaşabileceği nokta olacak.

Mitt Romney, fakirlerin durumu beni ilgilendirmiyor dedi. Bu açık sözlülük Marie Antoinette için işe yaramıştı, değil mi?

Rick Santorum, Şeytan’ın gözünün ABD’de olduğunu söyledi. Şeytan ise bugün yaptığı açıklamada, kirlenmemek için politikadan uzak kalmaya çalıştığını söyledi.

Çin Devlet Başkanı Yardımcısı bugün Los Angeles’a geldi. Uçaktan iner iner inmez ilk olarak dil problemi nedeniyle özür diledi. Çünkü tercümanı İspanyolca bilmiyordu.

Başkan Obama, Hıristiyan grubun kahvaltı duasındaki konuşmasında, ekonomi politikalarını İsa’nın yönlendirdiğini söyledi. Yani artık ülke ekonomisinin durumu için suçu Bush yerine İsa’ya mı atacak?

Benzin istasyonları silahlı koruma görevlileri kiralamaya başlamış. Niye yapıyorlar ki bunu? Soyulan biziz!

California mahkemesi, eyaletin gay evliliğini yasaklayamamağına karar verdi. Evliliğin kutsallığını korumak isteyenler bununla uğraşacağına bence Kim Kardashian’ın evliliklerini engellemeye çalışsın.

Dün gece aynı anda hem Oscar hem de NBA All Star maçı vardı. Amerika’yı harika yapan da bu. Alternatif olarak farklı şımarık milyonerleri izleme fırsatı vermesi.

Jon Huntsman bugün stüdyo konuğum. Kendisi eyalet valisi iken istihdam yaratmış, sonra Çin’de elçilik yapmıştı. Dürüst, kibar ve etik bir politikacıydı. Düzgün bir koca düzgün bir baba oldu hep. Yani Cumhuriyetçi Partide adaylığı kazanma şansı hiç yoktu.

Vanity Fair dergisinin kapağında bir timsahla resim çekilmişssin.Filmin bildiğim kadarıyla fillerle ilgili.Neden bir timsahla resim çekildin? Robert Pattinson’ın Vanity Fair dergisinin kapağında ki timsahlı resmi ile ilgili.

Geleceğini duyunca oynadığın filmleri gözden geçirdim. Hakkında bilgi topladım. The Panic Room’u ( Panik Odası ) çok beğenmiştim. Sen gelinceye kadar Jodie Foster’la oynayan kızın sen olduğunu fark etmemiştim. Kristen Stewart’ın Panik Odası Filminde rolü için.

Romney, Arizona ve Michigan’ı kazandı. Santorum için kötü bir gün. Kendisini, doğum kontrol hapı icat edildiğinden beri bu kadar üzgün görmemiştim.

Match.com tarafından yapılan bir araştırmaya göre Demokratlar Cumhuriyetçilerden daha sık seks yapıyormuş. Ama Cumhuriyetçilerin seksi daha iyiymiş. Şimdi, sonunda becerilen hep seçmen olduktan sonra ne fark eder?Jay Leno obama sozleri

Tarihte ilk kez Uzakdoğulular, ABD’ye gelen en büyük göçmen grubunu oluşturdu. Amerikalıların yapmak istemediği işleri yapan diğer göçmen gruplarının aksine Uzakdoğulular, Amerikalıların zekasının yetmediği işleri yapmak için geliyor.

İnsan bütün istediğine kavuştuktan sonra sağlıklı olarak en fazla 5 sene yaşayabilir. Bende istediklerime kavuşmadan önce bir doktorun bana; ‘5 senelik ömrün kaldı’ demesini bekledim. Yoksa Lindsay Lohan gibi küçük bir çocukken bütün istediklerime kavuşabilirdim. Bu yeteneğe sahiptim.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺