Jared Leto Sözleri

Bu yazımızda şarkıcı, Akademi ve Altın Küre Ödüllü Amerikalı oyuncu Jared Leto’nun sözlerini paylaşacağız.

Jared Leto’nun sözlerini paylaşmadan önce kısaca Jared Leto kimdir tanıyalım.

26 Aralık 1971 tarihli doğumlu Amerikalı oyuncu ve müzisyen Jared Leto, müziğin yanında rol aldığı filmler ile de tanınmış birisidir.

Özelikle 1994-1995 yılları arasında yayımlanan gençlik drama filmi My So-Called Life dizide canlandırdığı Jordan Catalano karakteri ile Jared Leto büyük bir başarı sağlamıştır.

Jared Leto, Dövüş Kulübü, Bir Rüya İçin Ağıt, Panik Odası, Büyük İskender, Savaş Tanrısı, Yalnız Kalpler, Bay Hiçkimse, Sınırsızlar Kulübü, İnce Kırmızı Hat, Yorgan Hikayesi, Dönüşüm gibi filmlerde rol almıştır.

Jared Leto’nu kısaca tanıdıktan sonra şimdi sırada Jared Leto’nun sözlerini paylaşmakta.

Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Jared Leto’nun sözleri:

Bundan daha fazlasını verebilirdim ama rolüm için ideal olan kilo bu. Rejim sırasında vücudunuz garip süreçlerden geçiyor. Dallas Buyers Club Filmdeki rolü için.

Daha önce Türkiye’ye hiç gelmedim, ilk defa zeyaret edecek olmak beni çok heyecanlandırıyor. Doğu ile Batı’nın buluştuğu bu inanılmaz ülkeyi keştefmek bizim için kesinlikle unutulmaz bir deneyim olacak. Sizi seviyoruz, yakında görüşmek üzere. İstanbul Alternative Park’ta ki konseri öncesi.

İçeceklerden en çok sıcak çikolatayı seviyorum.Jared Leto sozleri

Favori yiyeceklerim patlamış mısır ve sebzelerdir.

Hayranlarımdan bir tanesi bir kulağını kesip bana gönderdi. Bu Van Gogh aksiyonu oldukça tuhaftı.

Dışarıda bir yerlerde kulağı olmadan yaşayan biri dolanıyor. Hayranlarından birinin mektupla kesik kulak gönderdiği üzerine.

2.95/5 (19)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺