İslamcı Erol Nasıl Çıldırdı?-Nihat Genç

Nihat Genç’in İslamcı Erol Nasıl Çıldırdı? Kitabının Konusu, Nihat Genç’in İslamcı Erol Nasıl Çıldırdı? Kitabından Sözler, Nihat Genç’in İslamcı Erol Nasıl Çıldırdı? Kitabının Özeti, Nihat Genç’in İslamcı Erol Nasıl Çıldırdı? Kitabının Tanıtım Yazısı, Nihat Genç’in İslamcı Erol Nasıl Çıldırdı? Kitabını Oku, Nihat Genç’in İslamcı Erol Nasıl Çıldırdı? Kitabı Hakkında.

Nihat Genç’in 2015 yılında April Yayıncılık tarafından yayımlanan İslamcı Erol Nasıl Çıldırdı? Kitabı 176 sayfadan oluşmaktadır.

Nihat Genç’in İslamcı Erol Nasıl Çıldırdı? Romanından alıntılar:

İslamcı Erol Nasıl Çıldırdı? Tüm dünyanın merak ettiği, hepimizi düşündüren büyük soruya cevap veriyor: Nasıl oldu da “Sade Müslümanlık” yıkıcı bir ideolojiye dönüştü?

Nihat Genç, olağanüstü bir anlatımla, felsefi, psikolojik, siyasi, sosyolojik tespitler eşliğinde gerçekleri önümüze seriyor. Roman, bir kişinin, zihniyetin ve toplumun dönüşümünü arka planıyla birlikte anlatıyor. Cemaat içinde yalnızlık çeken Erol, insan sarrafı Aysun, kibirli ve riyakar Bahri Abi, avanesi Osman, cilveli medya maymunu Nur, dünyanın en mazlum güzeli Dua… Öbür dünyadan fırlatılan cesetler, vicdanın cephanesi, bir saniye süren aşk ve ruhsuzlar ile beyinsizlerin hiç bitmeyen savaşı…

Bir kitabevinde çay içerek sessizce oturan insanlar niçin ve neden canavarlaştılar?

Gönül huzuru peşindeyken, nasıl hırslı, vahşi kapitalistler haline geldiler?

Yakın dönemde yaşanan kültürel evrimi, şiirsel bir hızla, felsefi tespitler ve unutulmaz gözlemler eşliğinde okuyacaksınız.

Manevi bir yolculuğun rotası nerede değişip sapıyor?islamci Erol Nasil cildirdi Nihat Genc

Hangi yalanlar zinciri, daha büyük yalanlara ve şiddete bağlanıyor?

“Hakikati” arayan yoksullar nasıl doyumsuzca lüks peşinde koşmaya başlıyor?

İslamcı Erol Nasıl Çıldırdı? zihin açıcı, sürükleyici, heyecan dolu bir roman.

2.88/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺