Iron Man 2 Replikleri-Demir Adam 2 Replikleri

Iron Man Efsanesi Iron Man 2 İle Devam Ediyor.

Marvel Comics Şirketi’nin yaratmış olduğu Iron Man karakteri ilk kez 2008 yılında Iron Man 1 yani Demir Adam 1 filmi karşımıza çıktı.

İzleyiciler tarafından olumlu eleştiri alması ve reytinglerin iyi olması ile filmin devamı Iron Man 2-Demir Adam 2 filmi gösterime girdi.

Iron Man 2-Demir Adam 2 filminin başrollerini ilk film olan Demir Adam 1 filminin başrol oyuncuları olan Robert Downey Jr. ile Gwyneth Paltrow paylaştı.

2008 yılında serinin ilk filmi olan Iron Man 1-Demir Adam 1 filmi daha sonra serinin ikinci filmi olan Iron Man 2-Demir Adam 2 2010 yılında ve serinin üçüncü filmi olan Iron Man 3-Demir Adam 3 filmi 2013 yılında gösterime girdi.

Iron Man-Demir Adam 2 Filminin Yönetmeni Kimdir?

Demir Adam 2 filminin yönetmenliğini yine Demir Adam 1 filminin yönetmenliğini yapan Amerikalı yönetmen Jon Favreau yaptı.

Iron Man-Demir Adam 2 Filminin Vizyon Tarihi Ne Zamandır?

Demir Adam 2 sinemalara 7 Mayıs 2010 yılında girdi.

Iron Man-Demir Adam 2 Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Demir Adam 2 filminin oyuncu kadrosunda; Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Jon Favreau, Don Cheadle, Scarlett Johansson, Sam Rockwell, Mickey Rourke, Samuel L. Jackson, Clark Gregg, John Slattery, Garry Shandling, Kate Mara, Leslie Bibb rol aldı.

Iron Man-Demir Adam 2 Filminin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor?

Demir Adam 2 filminde; Tony Stark ya da süper kahraman adı ile Iron Man veya Türkçe adı ile Demir Adam karakterini Robert Downey Jr., Pepper Potts karakterini Gwyneth Paltrow,  Happy Hogan karakterini filmin yönetmenliğini de yapmış olan Jon Favreau, Rhodey karakterini Don Cheadle, Natalie Rushman veya Natasha Romanoff karakterini Scarlett Johansson, Justin Hammer karakterini Sam Rockwell, Ivan Vanko karakterini Mickey Rourke, Nick Fury karakterini Samuel L. Jackson, Ajan Coulson karakterini Clark Gregg, U.S. Marshal karakterini Kate Mara, Christine Everhart karakterini Leslie Bibb canlandırmıştır.

Iron Man-Demir Adam 2 Filminin Konusu Nedir?

Milyarder işadamı, mucit Tony Stark’ın zırhı ile artık bir süper kahramandır. Ivan Vanko adında bir Rus iş adamı süper kahraman Demir Adam’a karşı intikam gütmektedir. Çünkü Ivan Vanko’nun babası ölüm döşeğinde iken Stark’lardan intikam almasını vasiyet eder. Ivan Vanko bunun üzerine son teknoloji ile yeni bir silah üzerine çalışmalara başlar. Öteki tarafta ise Iron Man yani Demir Adam artık gizli birisi değildir. Kimliği açığa çıkmış ve hükümet tarafından zırhı devlete teslim edilmesi için baskı görmektedir. Fakat Tony Stark zırhını vermeyeceğini beyan eder bu beyan halk tarafından da destek alır.

Iron Man-Demir Adam 2 filminden en güzel replikler:iron-man-demir-adam-2-replikleri

Ben demir adamım. Zırh ve ben bir bütünüz. Kıyafeti teslim etmem kendimi teslim etmem demek ki bu da bulunduğunuz eyalete bağlı olarak sözleşmeli kölelik ve fahişelik demektir… Alamazsınız.

Senatör: Ben bir uzman değilim.
Tony Stark: Fahişelik konusunda mı?

Lütfen bir beş saniye kötülük yapmadan dur.

Sen Demir Adam’sın ama o gelip aldı mı yani!

2.54/5 (26)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺