Irina Shayk Sözleri

Irina Shayk’ın Güzellik İle İlgili Sözleri, Irina Shayk’ın Türk Kadınları Hakkındaki Sözleri, Irina Shayk’ın Soyadı İle İlgili Sözleri, Irina Shayk’ın Moda Sözleri, Irina Shayk’ın Stil Sözleri, Irina Shayk’ın Bakım Hakkındaki Sözleri, İrina Shayk’ın Gerçek Adı Nedir, İrina Shayk’ın Özlü Sözleri, İrina Shayk’ın Güzel Sözleri, İrina Shayk’ın Soyadı Nedir, İrina Shayk’ın Soy İsmi Nedir, İrina Shayk’ın Güzellik Hakkındaki Sözleri.

Rus model Irina Shayk ya da doğum adıyla İrina Şeyhlislamova’nın sözleri:

Bence Türk kadınları da çok bakımlı ve güzeller.

Okuldaki erkekler, beni hiç sevmezdi. Koyu bir tenim olduğu için de benimle sık sık dalga geçerlerdi.

Piyano çalmaya başladım altı yaşında başladım.

İnsanlar, soyadımın şaka olduğunu düşünüyor. ‘Shaykhlislamova’ yani, tam on beş harf. Ben de onlara, bunun bir şaka olmadığını anlatmaya çalışıyorum. Sırf bu yüzden, soyadımı Shayk olarak kısaltmak zorunda kaldım. Çünkü soyadımın uzun olmasından dolayı özellikle uçak bileti alırken gerçekten çok sorun yaşıyorum.

Türkiye’ye birkaç kere geldim. Türkiye’yi çok seviyorum. İnsanları çok sıcak, yemekleri de olağanüstü, enerjisi de çok hoşuma gidiyor. Türkiye de kendimi evimde gibi hissediyorum.irina shayk sozleri

10 yaşından beri, yüksek topuklu ayakkabılara bayılıyorum. Mini etekler ve yüksek topuklu ayakkabılar.

14 yaşındayken, babam bizi terk etmişti ve annem tek başına bizi büyütmek zorunda kaldı. Bundan dolayı üç ayrı işte çalışması gerekiyordu. Ben yine de, hayatta, parasızlıktan daha kötü şeyler olduğunu düşünüyorum.

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺