İrem Derici Sözleri

Kalbimin Tek Sahibine Şarkısı İle Müzik Piyasasını Alt Üst İrem Derici’nin Söylediği Sözler.

İrem Derici; Kalbimin Tek Sahibine adlı şarkısı ile bir anda tanınırlığı artan ve Kalbimin Tek Sahibine şarkısı ile en çok dinlenenler şarkılar arasına girmiştir.

Şarkıcı İrem Derici’nin sözleri:

Müzik piyasasına girdiğim günden beri çok büyük başarılar yakaladım ama bir taraftan da kendime bir kadın olarak güvenim gitti. Ben kendimle ağzımla, burnumla dalga geçtikçe millet suyunu çıkarttı.

Yorum okumayı da seviyorum yapılan fiziksel yorumları okudukça baktım gitgide kamburlaşmış kendini salmış giyimine kuşamına özen göstermeyen bir kadın olmuşum.

Ben pinpirikli anne olmak istemiyorum.

Bir gün eski fotoğraflarıma baktım ve ah be ne yapmışım ben kendime dedim. Millet ünlü olunca kendine güveni gelir daha bir kendine bakmaya başlar ben tam tersi saldım ama toparlıyorum şimdi.

Çok büyük hırslarım var.

Bu işi yapıyorum biraz bedenime dikkat etmem lazım o da izleyiciye saygıdan.

Oturup sekiz lahmacun yediğimi biliyorum ben.

Yine Maşallahı var burnumum ama o burunla yaşayamazdım. Beyaz Show’da Beyazıt Öztürk’ün İrem Derici’ye; 16 yaşında iken duvara kafa atıp burnunu kırması üzerine burun ameliyat geçirme ile ilgili sorduğu soru.

Çocuk dünyanın en büyük sorumluluğu.irem Derici Sozleri

4 yaşında iken doğum gününde bir org hediye getirmişler bana. Hadi oynasın çocuk diye önüme atmışlar orgu. Bir gün annem odanın önünden geçerken dehşete kapılıyor. Çünkü sinek boyunda bir çocuk ”Ellerim bomboş, yüreğimde bir sızı.” falan diye böyle çalarak söylerken duyuyorlar. Direk beni götürüyorlar konservatuara sınavına. O Ses Türkiye yarışmasında söylediği söz.

2/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺