İnternetten Para Kazanmanın 43 Kolay Yolu-Joe Vitale-Jo Han Mok

İnternetten Para Kazanmanın 43 Kolay Yolu’nu Oku, İnternetten Para Kazanmanın 43 Kolay Yolları Nelerdir, E Mail Kullanarak Para Nasıl Kazanılır, İnternetten Para Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Joe Vitale ve Jo Han Mok’un İnternetten Para Kazanmanın 43 Kolay Yolu Kitabını Oku, Joe Vitale ve Jo Han Mok’un İnternetten Para Kazanmanın 43 Kolay Yolu Kitabından Sözler, Joe Vitale ve Jo Han Mok’un İnternetten Para Kazanmanın 43 Kolay Yolu Kitabı Hakkında.

Joe Vitale ve Jo Han Mok’un 2007 yılında Pegasus Yayınları tarafından yayımlanan İnternetten Para Kazanmanın 43 Kolay Yolu kitabı 320 sayfadan oluşmaktadır.

Joe Vitale ve Jo Han Mok’un İnternetten Para Kazanmanın 43 Kolay Yolu kitabından alıntılar:

Eğer satmak istediğiniz bir ürün ya da hizmetiniz varsa, bu kitaptaki internet guruları size satmak istediğiniz şey ne olursa olsun, onu nasıl satabileceğinizi göstermektedir. Ve hatta eğer yaratıcı bir ürün fikrine sahip olmasanız bile, kaygılanmayın. Kitabın içinde başka insanların somut olarak para ödedikleri şeyleri yaratmanın hızlı ve etkin fikirlerinin bir zenginliğini bulacaksınız. Yaygın bir üretim pazarlaması ve online açık arttırmalar kullanarak, internetten gelir elde edebilirsiniz. Bunlar hızlı bir şekilde zenginleşme şemaları değil, hızlı para kazanma şemalarıdır. O, az olabilir ya da çok olabilir, fakat siz kesin bir şekilde kâr elde edeceksiniz. Aşağıda bunları nasıl yapacağınızı göreceksiniz:

Bir üretim internet ağı geliştirin

Müşterilerinize odaklanın

Ürününüzün tanıtımını yapın

Boşluk bulunan pazarları bulun

Bir e-pazarlama iş planı yaratın

Kendi e-mail listenizi oluşturun

Kendi web sitenize olan ilgiyi arttırın

Yan şirketlerle işbirliği içinde olun

Kârınızı maksimum seviyeye çıkarın. Ve daha pek çoğu!

Buna ek olarak, girişimciler ve küçük işletme sahipleri basit, kanıtlanmış gerçekten işe yarar e-pazarlama taktikleriyle satışlarınızı nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz. İnternet pazarlama, satış ve herhangi bir alandaki iletişim için güçlü bir kaynaktır.internet para kazanma yollari

Kitap internetten hemen para kazanmanın basit, kullanımı kolay bir rehberidir.

E-Şifre, e-zenginlerin mahzenlerini açıyor. E-şifreyle erişebilmek küçük insanı zengin etmek için kalmış tek yol.

Gelir seviyemiz çözebildiğimiz problemlerin zorluk seviyesiyle doğru orantılı.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.