İnsanları da Küçültebilir Misin?-Feyza Hepçilingirler

Feyza Hepçilingirler’in İnsanları da Küçültebilir Misin? Kitabını Oku, Feyza Hepçilingirler’in İnsanları da Küçültebilir Misin? Kitabının Konusu, Feyza Hepçilingirler’in İnsanları da Küçültebilir Misin? Kitabının Özeti, Feyza Hepçilingirler’in Kitapları, Feyza Hepçilingirler’in İnsanları da Küçültebilir Misin? Kitabındaki Resimler Kime Aittir, Feyza Hepçilingirler’in İnsanları da Küçültebilir Misin? Kitabı Kaç Sayfa, Feyza Hepçilingirler’in İnsanları da Küçültebilir Misin? Kitabı Hakkında.

Feyza Hepçilingirler’in İnsanları da Küçültebilir Misin? Kitabı Kırmızı Kedi Yayınevi’nde çıktı.

Feyza Hepçilingirler’in 2015 yılında Kitabı Kırmızı Kedi Yayınevi tarafından yayımlanan İnsanları da Küçültebilir Misin? Kitabı 64 sayfadan oluşmaktadır.

Feyza Hepçilingirler’in öykü ve tiyatro oyunu türündeki İnsanları da Küçültebilir Misin? Kitabında yer alan resimler Yusuf Tansu Özel’e aittir.

Feyza Hepçilingirler’in İnsanları da Küçültebilir Misin? Kitabından alıntılar:

Burkay küçük bir çocuk olduğu için kendisinden büyüklerle konuşurken kafasını hep yukarı kaldırmak zorunda kalıyor, insanlari da kucultebilir misin feyza hepcilingirlerancak insanları küçültmek istemesinin nedeni çok başka. Peki neden annesinin insanları küçültebileceğini düşünüyor dersiniz?

Bu güzel öykünün sonundaki tiyatro oyunu ve etkinlik dosyası ile siz de arkadaşlarınızla Burkay’ın yaşadıklarını canlandırabilir, öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz.

2.93/5 (15)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.