İngilizce Bulmacalarla Kahve Molası-Alev Yıldırım

İngilizce Kelime Hazinenizi Geliştirmek ve Bunu Eğlenceli Bir Yoldan Yapmak İstiyorsanız Alev Yıldırım’ın İngilizce Bulmacalarla Kahve Molası Kitabı Tam Size Göre Bir Kitap.

İngilizce bulmacaları sevenler, İngilizceyi eğlenerek öğrenmek isteyenler için güzel bir kitap.

Alev Yıldırım’ın İngilizce Bulmacalarla Kahve Molası kitabındaki İngilizce bulmacaları çözerken bir taraftan bulmaca çözmenin keyfine varacak bir taraftan da İngilizce kelimeler öğreneceksiniz. Bilmediğiniz İngilizce kelimeleri, unuttuğunuz İngilizce kelimeleri öğrenmenizde size yardımcı olacak bir kitap.

Karbon Kitaplar etiketi ile raflarda yerini alan Alev Yıldırım’ın İngilizce Bulmacalarla Kahve Molası kitabı 2016 yılının Temmuz ayında piyasaya çıktı.

Yabancı dil öğrenmek isteyenler için kelime ezberlemesinde sıkıntı çekenler için, İngilizceyi sıkılmadan öğrenmeyim diyenler için güzel bir çalışma. İngilizce kelime hazinenizi geliştirecek, bulmaca çözerken İngilizce kelime öğretecek, İngilizce kelime ezberlemeyi, öğrenmeyi keyifli hale getirecek türden bir kitap.

Özellikle İngilizce kelime öğrenmek isteyenler ve İngilizce kelime öğrenirken sıkılmak istemeyenler için ideal bir kitap.

Alev Yıldırım’ın İngilizce Bulmacalarla Kahve Molası kitabı 160 sayfadan oluşmaktadır.

Alev Yıldırım’ın İngilizce Bulmacalarla Kahve Molası kitabından alıntılar:

İngilizce sözcük hazinesinin geliştirilmesi, öğrenilen sözcüklerin tekrar gözden geçirilmesi veya tamamen unuttuğunuzu düşündüğünüz sözcüklerin hatırlanması için bir kahve molası verip bulmaca çözmek oldukça etkili; ingilizce Bulmacalar Alev Yildirimaynı zamanda çok zevkli ve eğlenceli bir uğraştır.

‘’Kelime Avı’’ bölümündeki bulmacalarla da kelimelerin yazılışının hafızanıza iyice yerleşmesini sağlayacak ve bu konuda iyi bir beyin jimnastiği yapmış olacaksınız.

Kahve Molası tatilde, yolculuklarda ve boş zamanlarınızın değerlendirilmesinde çok faydalı bir yardımcı kaynak olacaktır.

2/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺