İlkbahar Rüyası-Kristin Hannah

Kristin Hannah’ın Romanları, Kristin Hannah’ın Aşk Kitapları, Kristin Hannah’ın Aşk Romanları, Kristin Hannah’ın Kitapları, İlkbahar Rüyası Kitabının Yazarı Kimdir, Kristin Hannah’ın İlkbahar Rüyası Kitabını Oku, Kristin Hannah’ın İlkbahar Rüyası Kitabı Hakkında Yapılan Yorumlar.

Kristin Hannah‘ın özgün adı Home Again olan İlkbahar Rüyası romanı ülkemizde 2014 yılının Nisan ayında yayımlandı.

Pegasus Yayınları tarafından yayımlanan Kristin Hannah‘ın İlkbahar Rüyası kitabının Türkçe çevirisini Solina Silahlı yapmıştır. Solina Silahlı tarafından Türkçe çevirisi yapılan Kristin Hannah‘ın İlkbahar Rüyası kitabının sayfas sayısı 480 sayfadır.

Kristin Hannah’ın İlkbahar Rüyası adlı kitabı hakkındaki yorumlar:

Duyguların önemini, bağışlamayı ve mucizelerin her an gerçekleşebileceğini anlatan şefkat dolu bir roman… Publishers Weekly

İlkbahar Rüyası aşkın ve hataları telafi etmenin hikâyesini anlatıyor… Library Journal

Sarsıcı, düşündüren ve duyguları harekete geçiren bir kitap… RT Book Reviews

Kristin Hannah’yı tüm dünya seviyor… Newsday

Madelaine on altı yaşındaki kızı Lina’yı tek başına büyüten bekâr bir annedir. Dünyaca ünlü bir cerrah olarak başarılı bir kariyere sahip olsa da ergenlik çağındaki kızının sorunlarıyla başa çıkamaz. Annesiyle neredeyse iki yabancı haline gelen Lina ise kim olduğunu bir türlü öğrenemediği babasının izini bulmak için her şeyi göze almıştır.

Holywood’daki ışıltılı hayata kendini kaptıran, tüm kadınların hayran olduğu yakışıklı aktör Angel DeMarco alkol ve uyuşturucu bağımlılığının sınırına dayanan, vurdumduymaz bir hayat yaşamaktadır. Ancak zayıf kalbi onu bir gün yarı yolda bıraktığında Angel hayatını tamamen değiştirmesi gereken bir yol ayrımına gelir. Bu noktada unutmak istediği her şeyle yüzleşmek durumunda kalacaktır.

Bir Tutam Gündüz Bir Tutam Gece adlı kitabın yazarı Kristin Hannah‘ın aşkın ve hataların bedelini ve telafi edilmesini anlattığı İlkbahar Rüyası kitabından alıntılar:

Hataların daima bir bedeli olur. Ancak gerçek sevgi geçmişi telafi edecek sonsuz olasılıklara sahiptir.

Zorlukların ve sıkıntıların hiç tahmin edilmeyen güzelliklere kapı açabileceğini gösteren İlkbahar Rüyası kalbinize hiç solmayan çiçekler ekecek…

Muhabirler günlerdir bu olayı yazıyor, süslü başlıklar ahlıyordu. Uyuşturucu kullanımı ve yasalara aykırı davranışlarla ilgili dokundurmalar küçük Oregon kasabasında toplanan ünlüleri kızdırmıştı. Bir sinema filmini kutlamak için toplanmışlardı ve genellikle LaGrangeville’de böyle şeylere pek rastlanmazdı. Elks Salonu yıllardır sessiz geçen toplantılar dışında Kep boş kalmışta ama bu gece içeriden gürültülü ve ahenksiz bir müzik sesi geliyordu. Daracık anayola doluşan ve önlerinden geçen limuzinlerin aynalı camlarındaki yansımalarını gören kasabalılar ile fotoğrafçılar ise büyük ses getirecek, Hollywood’da yaşananlara benzer bir şey olmasını bekliyorlardı.ilkbahar Ruyasi Kristin Hannah

Ama her şeye, makalelere, röportajlara ve paparazziye karşın hiç kimse Enquirer’ın attığı başlığın ne kadar gerçekçi olduğunu bilmiyordu: Uğruna ölünesi bir parti.

Sonra kederini bir kenara itti.

Sevgi bedenler gibi değildi, hiçbir yere gitmezdi, sonsuza dek var olurdu. İçinizde kalır, anlar ve anılara karışırdı. Angel gözlerini yavaş yavaş açtığında gözyaşlarının arasından Madelaine ile Lina’yı gördü. Artık sevgiyi onlarla bulacağım Francis. Yemin ederim.

2.58/5 (19)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.