İlhan Mansız Sözleri

Bir Dönem Beşiktaş’ın Formasını Giymiş Beşiktaş’ın Efsane Futbolcularından İlhan Mansız’ın Söylediği Sözler.

İlhan Mansız’ın gerek röportajlarından olsun, gerek söylediği sözlerden olsun İlhan Mansız’ın unutulmaz, resimli sözlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sadece Türk futbolseverlerin değil Japon futbolseverlerin de hayranı olmuş yakışıklı futbolcu İlhan Mansız; FC Köln, Gençlerbirliği, Münih Türkgücü, Kuşadasıspor, Samsunspor, Beşiktaş, Vissel Kobe, Hertha Berlin, MKE Ankaragücü takımlarında forma giymiştir.

İlhan Mansız’ın sözleri:

Yeşil sahaları özledim. Şimdi futbol yorumculuğu yaptıkça daha da özlem duyuyorum.

Şu an buz pateninde 2014 Kış olimpiyatlarına hazırlanıyorum.37 yaşındayım ve günde 6-8 saat idman yapıp, son iki senedir buna hazırlanıyorum. Bundan para kazanmıyorum. Yapılabileceğini göstermek istiyorum.

Top kaleye girince gol olduğunu anladım.

Genelde büyük sevgiler, büyük aşklar böyle yaşanıyor. Birbirine doymadan yollar ayrılmak zorunda kalıyor. Ancak biliyorum ki, her zaman Beşiktaş taraftarının kalbinde, gönlünde taht kuran bir isim olarak yer alacağım. Onlar da benim her zaman kalbimde, gönlümde olacaklar.

Beşiktaş taraftarı her zaman aklımda ve kalbimde. Onları hiçbir zaman unutmadım ve unutmayacağım da. Umarım ben de Beşiktaş taraftarının gönlünde ufak bir yer tutabilmişimdir.

Türkiye’de başarı çok kısa sürede elde edilmek isteniyor. Başarı için zaman ve sabır gerekiyor. Uzun bir süreçten geçerek ancak başarı gelebilir. Başarı adına sağlam adımlar atıp, kısa vadeli başarıları beklemeyip geleceğe yatırım yapmak gerekiyor.

Zaten liglerde sergilediğim bir hareketti. Yapabildiğime emin olduğum bir hareketti. Planlanmış bir hareket değil. Roberto Carlos’a denk gelmesi tamamen bir tesadüf. 2002 Dünya Kupası’nda Roberto Carlos’a atmış olduğu çalım üzerine söylediği söz.

Çarşı grubu yorumlanmaz, Çarşı grubu yaşanır.illhan-mansiz-resimli-sozleri

Bizim zamanımızda galibiyet primi yoktu, o zamanlar namus meselesiydi.

Futbol çok keyifli tekrar dönsem mi? Hadi tekrar başlasam’ duygusunu yaşıyorum.

Beckham, çok iyi bir futbolcu. Onun hayranlarını çekme gibi bir düşüncem yok. Ayrıca benim zaten kendi hayranlarım var. Bu konuda herhangi bir endişem yok. Bazı Japon bayan hayranlarım beni Türkiye’ye de görmeye geldi. Hepsi çok şirin.

2.67/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺