İbrahim Tatlıses Sözleri

İbrahim Tatlıses’in Hayatı, Söylediği Sözler.

İbrahim Tatlıses Kimdir?

Tam adı İbrahim Tatlı olan İbrahim Tatlıses 1 Ocak 1952 tarihinde Şanlıurfa’da doğmuştur.

Televizyon programcısı, oyuncu, şarkıcı, besteci İbrahim Tatlıses Ayağında Kundura türkü ile bir anda ünlenmiştir. Sanat dünyasının ünlü isimlerinden, Türkiye’nin en güçlü sesleri arasında gösterilen İbrahim Tatlıses’in ünü Türkiye sınırlarını aşmıştır. İbrahim Tatlıses’in tanınırlığı sadece Türkiye’de değil, Yunanistan ve Orta Doğu’da tanınmaktadır.

Oynadığı filmler ile şarkıcılığının yanında aktörlüğünü ile de beğeni toplamıştır. Türk sinemasında birçok filmde rol almıştır. İbrahim Tatlıses’in geniş bir hayran kitlesi vardır.

İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses’in albümleri çok satan albümler arasında yer almaktadır. İbrahim Tatlıses’in şarkıları, müzikleri büyük beğeni toplamıştır.

İbrahim Tatlıses’i kısaca tanıdıktan sonra şimdi İbrahim Tatlıses’in söylediği sözleri paylaşalım.

İbrahim Tatlıses’in sözleri:

Atatürk bizi düşman eziyetinden kurtardı. O olmasaydı belki de benim ismim şu anda İbrahim Tatlıses değil, Abraham Sweetvoice olacaktı.

Silah atıyorsanız bilinçli atın… Milli maç sonrası sevincini silah atarak gösterenler için söylediği söz.

Urfa’da Oxford vardı da biz mi gitmedik?

Aşk olmadan insanlar yaşayamaz bence sevmek lazım.ibrahim-tatlises-sozleri

Hayatta bütün insanlar için de istediğim bir tek şey vardır. Huzur, başka bir şey istemiyorum. Her konuda insanlar huzurlu olduğu zaman yaşam biçimi değişiyor. İnsanın ömrü uzar.

Çocuktum. 20 kuruş fazla kazanmak için sinemalarda ‘Haydi buz gibi su’ diye bağırarak su satıyordum. Bir gün koltukta oturan bir adam birden yerinden kalktı. ‘Sus ulan eşek, seni mi dinleyeceğiz’ diye suratıma 4 tokat attı. Ve o yediğim tokatlar beni buralara kadar getirdi.

2/5 (6)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.