İbrahim Hacıosmanoğlu Sözleri

İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Trabzonspor Hakkındaki Sözleri, İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Fenerbahçe Hakkındaki Sözleri, İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Aziz Yıldırım Hakkındaki Sözleri, İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Özlü Sözleri, İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Spor Sözleri, İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Unutulmaz Sözleri.

İş adamı ve Trabzonspor’un başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun sözleri:

Cezalar bizim açımızdan sevindirici olabilir. Ancak yıllardan beri söylediklerimiz uygulansaydı, güzide kulüplerimiz ceza almazdı. O kulüplerimizin gerek camialarındaki önemli kişiler, gerekse taraftarları adına üzüntülüyüz… UEFA’nın Fenerbahçe Kulübü’ne verdiği 2 + 1 yıl Avrupa kupalarından men cezasını kararı üzerine

Türkiye’de ki Şampiyonun Trabzonspor olduğunu herkes biliyor.

Türk futbolunu kirletenler kendilerini değil camialarını da lekelediler. Bu camiaların üzüntülerini paylaşmak isteriz elbette ama bu şahıslarla ilgili onların da gerekeni yapması gerek. Ahlak sınavını bütün spor ailesinin vermesi lazım.

Çocukluğumdan beri hayalim Trabzonspor başkanlığı. Ama bu istemi, camianın tasvip etmesi gerekiyor. Halk bana bu olumlu tepkiyi veriyor ama yarın kongre olsa aday değilim.

Koç Holding’in veliahtlarından genç biri çıkıyor öyle bir konuşuyor ki şu ana kadar görülmemiş bir manzara sergiliyor. Herhalde burayı tüpgaz satmakla, buzdolabı satmakla karıştırıyor. Sporu ahlaklı ve ilkeli bir şekilde bir yere taşımalıyız. Tabii bu çığırtkanlığın sebebi önlerindeki 4 tane zor maç.

Fenerbahçe’nin Ankaragücü maçında kazandığı 3 penaltının ardından Kocaman’ın yüzünün yedek kulübesinde kızarmış değil de morarmış olduğunu gördüm. Herhalde yüzü kendi takımının aldığı penaltılardan sonra morarmıştır.

Top yuvarlaktır ama biz değiliz.ibrahim Haciosmanoglu resimleri sozleri

Ama ben Trabzon’u yönetenlere kızıyorum. Aziz Yıldırım diye bir adam var, bütün insanları sindirmiş. 2.5 sene görev yaptım, 2,5 sene onlara yapmadığım hakareti bırakmadım. Bana bir cevap veremediler. Yazıklar olsun Trabzonspor’u yönetenlere, Yıldırım’a bu ortamı bıraktıkları için. Ama Hacıosmanoğlu Trabzon’un başına geldiğinde bunların hesabını soracak, göreceksiniz. Fenerbahçe ikinci yarıda 17’de 16 yapmış ama nasıl yapmış. Barcelona yapamamış yahu, 17’de 16’yı. Fenerbahçe’ye bakıyorum bu 16 maçın 7’sini de hakemlerle almış. Bu 16 maç incelensin.

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.