İbrahim Çelikkol Sözleri

Pars: Narkoterör, Keskin Bıçak, Fetih 1453, Merhamet, Reaksiyon gibi yapımlardaki aldığı roller ile tanıdığımız dizi ve sinema oyuncusu İbrahim Çelikkol’un sözleri:

Kangal benim çocukluğumdan beri merak duyduğum bir ırk. Çok duygusal, çok saf, çok duyarlı köpekler. Tüm canlılar özgür ruhlu ama onlarda bu daha da fazla.

Daha çok doğa da koşmayı, köpeklerimle vakit geçirmeyi, hani kendi beden ağırlığımla çalışmayı daha çok seviyorum. Daha çok nefes aldığıma inanıyorum.

Küçüklüğümden beri hayvanları seviyorum. Küçükken bir kuşum, horozlarım, köpeklerim vardı. Hatta bir muhabbet kuşum vardı, onun bir hikayesi dahi var. Sokağa çıkarken benimle gelirdi. Bisiklete binerken omzuma konup, uçup onu çağırdığımda geri gelen bir kuştu. Öyle yetiştirmiştim. Bütün hayvanları hep çok sevdim, öyle büyüdüm. Ailem de böyle.

Duygularımı belli etmem, hemen söylerim.

Profesyonel basketbolcuydum. Beden gücümle bir şeyler yapmayı seven biriyim.

Kendine güvenen kadın ilgimi çeker.

Bir aşk adamı için 14 Şubat uygun bir doğum günü. Benim hep uzun soluklu ilişkilerim oldu. Doğum günlerimi ve Sevgililer Günü’nü her zaman sevdiğim kadınla kutladım.

Hızı seviyorum ama kontrolü kaçırmamak gerek.

ibrahim celikkol SozleriEngelli insanların yaşadıkları zorluklar beni çok etkiliyor. Yağmur Adam gibi bir rolün altından kalkabilmeyi çok isterim.

İzmit doğumluyum ve küçükken o kadar çok simit yedim ki artık yiyemiyorum. Üstelik yeni dizim ”Merhamet” için kilo da verdim, artık dikkat ediyorum yediklerime.

Hayatımda bir idealim var benim ilerleyen zamanlarda İnşallah bir basketbol okulu açmak istiyorum.

2.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.