Holografik Evren-Michael Talbot

Holografik Evren Hakkında Bilgi, Holografik Evren Ne Demektir Nedir, Michael Talbot’un Holografik Evren Kitabını Oku, Michael Talbot’un Romanları, Michael Talbot’un Kitapları, Michael Talbot’un Eserleri, Michael Talbot’un Holografik Evren Kitabının Konusu, Michael Talbot’un Holografik Evren Kitabının Özeti, Michael Talbot’un Holografik Evren Kitabından Sözler, Michael Talbot’un Holografik Evren Kitabı Hakkında.

Michael Talbot’un Türkiye’de Omega Yayınları’ndan çıkan Holografik Evren kitabından alıntılar:

Lazer ışınları yardımıyla boşluğa yansıtılan üç boyutlu imgeler olan hologramları bugün herkes biliyor. Dünyanın en saygın bilimadamlarından ikisi, Einstein’ın öğrencisi ve Londra Üniversitesi öğretim üyesi kuantum fizikçisi David Bohm ile modern beyin anlayışımızın mimarlarından Stanford Üniversitesi nörofizyoloğu Karl Pribram evrenin bir hologram yani kelimenin tam manasıyla insan beyni tarafından yaratılmış bir imge olabileceğini düşünmektedirler.

Bu çok çarpıcı yeni evren anlayışı sadece birçok fizik bilmecesini çözmekle kalmıyor, telepati, vücut dışı deneyim ve ölüme yakın deneyim gibi gizemli olaylara, hatta kozmik birlik ve mucizevi iyileşme gibi dinsel ve mistik deneyimlere de açıklık getiriyor.

“Maddeyi ve bilinci tek bir bütün halinde içeren dev hologram olarak evren fikri eminim ki ‘Gerçeklik nedir?’ sorusunu soran herkes için kışkırtıcı olacaktır. Bu kitap soruya kalıcı bir yanıt getirebilir.” – Dr. Fred Allan Wolf, Kuantum Bilmecesi adlı kitabın yazarı.Holografik Evren Michael Talbot

“Bu yeni verilerin ilgi alanı o denli geniş ve kapsamlıdır ki, insan psikolojisi, ruh hastalıkları ve tedavi süreçleri konusundaki görüşlerimizde bir devrim yaratabilir. Gözlemlerden bazıları, önemleri bakımından, psikoloji ve psikiyatrinin çerçevesini aşmakta ve Batı biliminin yürürlükte olan Newtoncu-Kartezyen modeline ciddi biçimde meydan okumaktadır. Bu görüşler insan doğası, kültürü, tarihi ve gerçeği konusundaki imgelerimizi etkin bir biçimde değiştirebilir.” – Stanislav Grof, Kozmik Oyun adlı kitabın yazarı.

4/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺