Holland Roden Sözleri

Holland Roden’in En Güzel Sözleri, Holland Roden’in Film Replikleri, Holland Roden’in  Sinema Sözleri, Holland Roden’in Özlü Sözleri, Teen Wolf Dizisi Lydia Martin’in Sözleri, Teen Wolf Dizisi Lydia Martin’in Replikleri, Holland Roden’in Crystal Reed Hakkındaki Sözleri, Holland Roden’in Tonka Truck Hakkındaki Sözleri, Holland Roden’in Ben Texas Kızıyım Sözleri.

Amerikan yapımı fantastik gençlik dizisi Teen Wolf’un Lydia Martin karakteri ile tanıdığımız Amerikalı oyuncu Holland Roden’in sözleri:

90′ların modası geçen yıl yeniden keşfettim ve şimdi bu tarzda giyinmeyi seviyorum. Kenzo, David Koma ve Peter Pilotto gibi stilistlerle çalışıyorum, Fransız ve İngiliz aşkı meselesi.

Crystal’ı çok özleyeceğim. O her zaman iyi bir arkadaş olarak kalacak… Crystal Reed hakkında.

Tırnaklarımla hiç çok fazla ilgilenmedim çünkü şu küçük erkek tırnaklarına sahibim. Bir Tonka Truck reklamında el modeli olabileceğim konusunda hep şaka yapıyorum.Holland Roden Sozleri

Tırnaklarımda kırmızı ve pembe ojeleri birlikte kullanmaya bayılıyorum. Bu konsepte bayılıyorum. Aslında tırnaklarımla pek fazla ilgilenmiyorum çünkü küçük tırnaklarım var. Daima Tonca Truck reklamı için el mankeni olabilirim temalı şakalar yapıyorum. Tırnakların kıyafetinin bir parçası olduğunda onlar tırnak olmaktan çıkar bir aksesuara dönüşür.

Parlak rujlar kullanan bir kızım. Solgun dudakları sevmemde beni şaşırtıyor. Kabarık saçları severim. Ben Texas kızıyım.

4/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.