Hızlı ve Öfkeli 7 Replikleri

Hızlı ve Öfkeli 7 Filminin En Güzel Replikleri, The Fast and the Furious Sözleri Replikleri, Furious 7 Filmi En Güzel Replikleri Sözleri, Hızlı ve Öfkeli 7 Filminin En Güzel Sözleri, Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Paul Walker Sözleri, Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Paul Walker Replikleri, Hızlı ve Öfkeli 7 Filminin Oyuncuları, Hızlı ve Öfkeli 7 Filminin Konusu, Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Ian Shaw Replikleri, Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Jason Statham Replikleri, Hızlı ve Öfkeli 7 Filminin Senaryosu, Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Dwayne Johnson Replikleri, Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Lucas Black Replikleri, Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Vin Diesel Replikleri, Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Luke Hobbs Replikleri, Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Brian O’Conner Replikleri, Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Sean Boswell Replikleri, Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Dominic Toretto Sözleri, Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Dominic Toretto Replikleri.

2001 yılında başlayan serinin ilk filmi olan Hızlı ve Öfkeli serisinin 7. filmi olan Hızlı ve Öfkeli 7’nin fragmanı yayınlandı.  Fragmanında Paul Walker’ı görenler şok oldu. Hızlı ve Öfkeli 7 filminin Türkiye’deki gösterim tarihi ise, 3 Nisan 2015’dir.

Paul Walker’ın 30 Kasım 2013 tarihinde hayatını kaybetmesi üzerine aktörün geri kalan sahneleri için CGI teknolojisinden destek alındı ve özel seslendirme yollarına başvuruldu. Paul Walker’ın yüzü ve sesini kullanarak onun fiziğine benzeyen dört farklı aktör kullanıldı.

Filmin yönetmesi Çin asıllı 1977 yılı Malezya doğumlu Avustralyalı genç yönetmen James Wan’dır.

Orijinal adı ”The Fast and the Furious” olan seri filmin yedincisi ”Furious 7” Türkçeye ise ”Hızlı ve Öfkeli 7” çevrilmiştir.

Hızlı ve Öfkeli 7 filminin oyuncu kadrosu ise; Dwayne Johnson, Paul Walker, Lucas Black, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Kurt Russell, Elsa Pataky, Jordana Brewster, Ronda Rousey, Djimon Hounsou, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel, Iggy Azalea, Tony Jaa ve Jason Statham rol almaktadır.

Hızlı ve Öfkeli 7 Filminin Karakterleri; Luke Hobbs karakterini Dwayne Johnson, Brian O’Conner karakterini Paul Walker, Sean Boswell karakterini Lucas Black, Dominic Toretto karakterini Vin Diesel, Letty Ortiz karakterini Michelle Rodriguez, Elena karakterini Elsa Pataky, Mia Toretto karakterini Jordana Brewster, Slim karakterini Djimon Hounsou, Roman Pearce karakterini Tyrese Gibson, Megan karakterini Nathalie Emmanuel ve Ian Shaw karakterini Jason Statham canlandırmaktadır.

Hızlı ve Öfkeli 7 Filminin Replikleri:

Yapmamız gereken şeyi biri bana anlatabilir mi acaba?

İyi olacağını düşünmen lazım sadece.

Dominic Toretto, beni tanımıyorsun… Ama tanımak üzeresin.

Avlanıyoruz.Hizli ve Ofkeli 7 Replikleri

Son bir sürüş.

Bu dünyada senin kurallarına göre oynanmıyor.

Hoşuna gitsin ya da gitmesin sen ve arkadaşların artık bu işin parçasısınız.

Benim arkadaşlarım yok, ailem var.

3/5 (6)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.