Hızır Dokunsun Dualarına-Mustafa Kaya

Size Bir Sır Vereceğim Kitabının Yazarı Mustafa Kaya‘nın Yeni Kitabı Hızır Dokunsun Dualarına Çıktı.

Yazar Mustafa Kaya, Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı ile bir anda çok okunan yazarlar arasından yer aldı. Size Bir Sır Vereceğim kitabı çok kısa sürede en çok satan kitaplar listesinde üst sıralarda yer aldı.

Size Bir Sır Vereceğim kitabının devamı bekleyenler Mustafa Kaya‘nın Hızır Dokunsun Dualarına kitabını kesinlikle okumalı.

Mustafa Kaya‘nın Size Bir Sır Vereceğim kitabı içinde birçok sır barındıran, ilginç bilgilerin yer aldığı, düşünce tarzını değiştirecek bir kitap. Mustafa Kaya‘nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabından sonraki kitabı Hızır Dokunsun Dualarına Fenomen Kitaplar etiketi ile raflarda yerini aldı.

Kitap satış sitelerinde ve kitapçılarda rahatlıkla bulabileceğiniz Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya ve Hızır Dokunsun Dualarına kitaplarını okudukça sizi büyüleyecek.

Fenomen Kitaplar tarafından 2016 yılının Şubat ayında yayımlanan Mustafa Kaya‘nın Hızır Dokunsun Dualarına 224 sayfadır.

Mustafa Kaya‘nın Hızır Dokunsun Dualarına kitabından alıntılar:

Allah, dualarınızı kabul ediyorsa; bu sizin imanınızı arttırır. Geciktiriyorsa; sabrınızı arttırır. Eğer kabul etmiyorsa; biliniz ki sizin için hazırladığı daha güzel şeyler vardır. Unutmayın ki; Rabbim ihmal değil imtihan eder.” diyorlar ve sen de inanıp kendini bu sözlerle teselli ediyorsun ya, peki başka bir ihtimal daha gelmiyor mu aklına?

Ya sen dua etmesini bilmiyorsan!!!Hizir Dokunsun Dualarina Mustafa Kaya pdf oku

Ey gönül istedik de vermedi deme. İstemeyi bilmedin bari yalan söyleme. – Mevlana Celaleddin-i Rumi –

Dua etmeyi, duanın sistemini, senin en büyük gizemin olan Su’yun sırrını ve en büyük hazinen Besmele’nin sırrını bilseydin hayatın böyle olmayacaktı. “İsteyin vereyim.” diyen Allah, senin istediklerini vermez mi sanıyorsun? Dua ve Kader sistemi bildiğin gibi değil.

4.31/5 (99)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺